Топ Новини

У КВУ запевнили, що реєстрація кандидатів у депутати пройшла без порушень

3 вересня 2012 в 11:25
За інформацією Комітету виборців України, порушень при реєстрації кандидатів у депутати не було, окрім випадку з Володимиром Сацюком.

Під час реєстрації кандидатів у депутати істотних порушень виборчого законодавства зафіксовано. Про це заявив глава Комітету виборців України Олександр Черненко.

«Реєстрація кандидатів у депутати була проведена ЦВК у встановлений законом термін. Суттєвих порушень зареєстровано не було. Окрім випадку реєстрації кандидатом у депутати Володимира Сацюка, який останні 5 років взагалі не проживав на території України. Інші потенційні кандидати, яким безпідставно відмовили у реєстрації, оскаржили прийняті ЦВК рішення в судовому порядку. І все-таки були зареєстровані комісією: Червонописький, Ковальчук, Козирський», - сказав він.

Згідно з даними ЦВК загалом до участі у виборах було зареєстровано 5755 кандидатів, з них 2642 висунуті в загальнодержавному виборчому окрузі за партійними списками.

Також він зазначає, що оскільки за законом про вибори народних депутатів для набуття статусу суб'єкта виборчого процесу партією достатньо висунути лише одного кандидата, відповідний статус отримали 87 партій.

Читайте також:

Жеребкування ЦВК призвело до несправедливого представництва партій в окружних комісіях

У Комітеті виборців не виключають, що для фальсифікації виборів можуть використовувати «клонів»

Голова ЦВК: Кожна осудна політична сила здатна захистити результат на виборах

Партії «Удар» і «Свобода» залишилися без місць в окружних комісіях: жеребкування ЦВК

 

За матеріалами:
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.55
EUR 28.89
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...