Топ Новини

У Костусєва з'явився свій прапор та орденський ланцюг

19 жовтня 2011 в 14:58
Сесія Одеської міськради затвердила положення про офіційні символи Одеського міського голови.

Відповідно до рішення, яке депутати Одеської міськради ухвалили в середу, 19 жовтня, символами Одеського міського голови є штандарт - квадратне двостороннє із золотою бахромою полотнище, розділене на три частини - червону, білу і золотисто-жовту, в центрі - герб міста Одесиз відношенням ширини щита до штандарту 1:3, і знак Одеського міського голови.

Знак має форму орденського ланцюга, що складається з медальйона-підвіски з гербом Одеси та декоративних ланок, розміщених у відповідній послідовності.

У положенні про офіційні символи сказано, що знак міського голови Одеси носиться на шиї під час святкування Дня міста, святкування в місті інших знаменних подій і проведення урочистих заходів, вручення державних нагород, знаків поваги територіальної громади, відмінностей і подяк міського голови і під час прийому офіційних делегацій з інших країн і міст.

Крім того, новий документ визначив місце зберігання офіційних символів міського голови і порядок їх вручення.

Як повідомлялося, раніше депутати Одеської міськради затвердили статут Одеси в ході засідання сесії 25 серпня.

Остаточна редакція документа включила в себе 7 розділів, які визначають міську символіку, принципи міського самоврядування, міські святкові та пам'ятні дати, територію і межі міста, райони.

За матеріалами: Інтерфакс-Україна
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.59
EUR 28.96
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...