Топ Новини

У Киргизії залишилося тільки 33 кандидати на посаду президента

12 вересня 2011 в 06:19
ЦВК Киргизії відмовив у реєстрації 34 бажаючим балотуватися на посаду голови республіки. Таким чином, кількість претендентів у президенти Киргизії скоротилася до 33 осіб.

На засіданні Комісії, у першу чергу відмова значній частині претендентів пов'язана з тим, що 30 осіб не здали підписні листи з 30 тисячами підписів виборців на свою підтримку, а інші претенденти не змогли сформувати виборчий фонд і внести заставу у 100 тисяч сомів (,2 тисячі).

Також, під час обов'язкового для претендентів іспиту з державної мови, який проходить цими днями, з 15 осіб, що пройшли через випробування, четверо провалили тести.

 

Нагадаємо, президентські вибори у Киргизії заплановано на 30 жовтня і вони стануть черговим етапом легітимації влади після держперевороту і повалення президента Курманбека Бакієва у квітні минулого року. На даний момент головою республіки є президент перехідного періоду Роза Отунбаєва, чиї повноваження закінчуються 31 грудня цього року. Заяви про намір брати участь у президентських перегонах до ЦВК подали 83 претенденти, однак згодом їх число скоротилося до 67. Реєстрація кандидатів закінчується 25 вересня.

За матеріалами: Інтерфакс-Україна
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.55
EUR 28.89
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...