У Києві заарештовано екс-мера Миколаєва

18 травня 2012 в 11:33
У Києві було взято під варту екс-мера міста Миколаєва і чинного члена Миколаївського міського виконкому Олександра Бердникова. Підставою для арешту колишнього міського голови послужили 3 кримінальні справи, порушені стосовно нього слідчим управлінням УМВС України в Миколаївській області при обласному УБОЗі.
berdnikov.jpg
novosti-n.mk.ua

У Києві заарештований екс-мер Миколаєва, проти якого порушено три кримінальні справи.

Остання кримінальна справа була порушена зовсім нещодавно, 11 травня, за частиною 4 статті 190 КК України (шахрайство).

Що стосується двох інших кримінальних справ, то вони були порушені раніше за частиною 5 статті 191 КК України (Привласнення, розтрата або заволодіння майна шляхом зловживання службовим становищем) і за частиною 2 статті 366 КК України (службове підроблення).

Причиною для порушення кримінальних справ та арешту Олександра Бердникова послужили його несумлінні дії щодо корейського інвестора пана Чой Йонг Гю, які мали негативні наслідки для іміджу України на світовому інвестиційному ринку.

Зокрема, громадянин республіки Південна Корея Чой Йонг Гю інвестував в розвиток сільського господарства Миколаївської області понад 2,5 млн. доларів США. Внесені корейським інвестором гроші були шахрайським шляхом привласнені екс-мером міста Миколаєва Олександром Бердніковим.

За наявними даними, заарештований колишній міський голова після опівдня буде під конвоєм етапований у місто Миколаїв.

Очікується, що завтра судом Центрального району міста Миколаєва буде розглянуто подання прокуратури Миколаївської області про утримання Олександра Бердникова під вартою до суду.

Читайте також:

Справа Оксани Макар спровокувала хвилю звільнень у МВС і прокуратурі

Миколаївському міському голові суд заборонив виступати російською мовою

Мер Миколаєва написав заяву на вступ до Партії регіонів

За матеріалами:
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
Курс валют
USD 25.70
EUR 28.22
Останні новини