Топ Новини

У Києва і Тбілісі спільна загроза - Євразійський союз, - глава МЗС Грузії

22 червня 2012 в 13:18
За словами Григола Вашадзе, «Коли в Росії оголошуються плани створення Євразійського союзу, то всі чудово розуміють, що йдеться про трансформований Радянський Союз». «Тому для Грузії сильна, стабільна, квітуча Україна - життєва необхідність», - підкреслив міністр.
vashadze.jpg
opinion.ge

Грузію і Україну об'єднує спільна небезпека, яка полягає в планах Росії зі створення «трансформованого СРСР» - Євразійського союзу.

Про це в ексклюзивному інтерв'ю ZN.UA розповів міністр закордонних справ Грузії Григол Вашадзе.

За словами Вашадзе, плануючи візит до Києва він не став озиратися на європейських чиновників, багато з яких в останні місяці ігнорують українське керівництво.

«Я зовсім не вагався, коли збирався їхати ... Грузія орієнтована на ЄС. Як правило, наш зовнішньополітичний курс збігається з політикою Європейського Союзу та Сполучених Штатів. Але є відмінності. І наші партнери чудово про них знають», - підкреслив грузинський міністр.

Він зазначив, що ці відмінності виявляються і в політиці по відношенню до України: «У Грузії, по-перше, є свої національні інтереси. По-друге, в нас стратегічний союз з Україною. По-третє, спільна історія. По-четверте, у Грузії та України є спільна небезпека».

«Коли в Росії оголошуються плани створення Євразійського союзу (а люди, які про це говорять, як правило, звикли виконувати свої обіцянки), то всі чудово розуміють, що йдеться про трансформований Радянський Союз. Точніше, про політичні та військові аспекти цієї імперії, яка розпалася», - пояснив Вашадзе.

«Тому для Грузії сильна, стабільна, квітуча Україна — життєва необхідність», - додав він.

Подробиці читайте в свіжому номері «Дзеркала тижня. Україна» в інтерв'ю Григола Вашадзе.

Читайте також:

США допоможуть Грузії модернізувати ППО


НАТО закликало Москву відмовитися від визнання незалежності Абхазії і Південної Осетії

НАТО хоче бачити Грузію членом альянсу

За матеріалами:
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.55
EUR 28.89
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...