Топ Новини

У камері Луценка олійною фарбою замазали грибок на стінах

30 листопада 2011 в 09:43
Сьогодні до екс-міністра МВС Юрія Луценка прийде французький лікар. Про це повідомила захисник підсудного Ірина Луценко.

«Перед їхнім приїздом, як розповів Юра, побілили стелю буквально за 2 дні, побілили і прибрали у тих камерах, в яких мала бути комісія, 17 або 18 камер. Також замазали олійною фарбою місця, де був грибок, і не провітрили приміщення», - цитує слова І.Луценко прес-служба партії «Народна самооборона».

Вона нагадала, що вчора до підсудного у СІЗО приходила європейська комісія з питань запобігання катуванням, нелюдському або такому, що принижує гідність, поводженню чи покаранню. Сьогодні планується, що ця комісія прийде знову, однак разом із французьким лікарем.

При цьому, Ю.Луценко повідомив, що комісія сміялася з такої поведінки співробітників СІЗО, адже ремонт був помітний.

«Комісія ознайомиться з медичними документами чоловіка, у тому числі і з історією хвороби, з аналізами і всіма підсумками, які ми оприлюднили», - сказала І.Луценко.

Прийде французький лікар, поспілкується з ним, подивиться всю ту історію хвороби, і він хоче переконатися, чи вірний діагноз поставили Луценку», - заявила І.Луценко.

Вона також підкреслила, що Ю.Луценко дав свою згоду на огляд французьким лікарем.

Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.73
EUR 28.60
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...