Топ Новини

У Греції сформовано новий уряд

20 червня 2012 в 12:26
Грецькі партії "Нова демократія", ПАСОК і "Демократичні ліві сили" (Дімаров) домовилися про створення парламентської коаліції, необхідної для формування уряду.
img_606X341_1806---plus.jpg
Евроньюз

Трьом грецьким партіям вдалося домовитися про формування уряду, повідомив лідер лівоцентристів Евангелос Венізелос.

Правоцентристська партія "Нова демократія", лівоцентристська ПАСОК і партія «Демократичні ліві сили" (ДИМАР) домовилися розпочати переговори з ЄС про перегляд угоди про виділення Афінам екстреного кредиту.

Разом ці три партії мають 179 місць у грецькому парламенті з 300.

Очікується, що лідера "Нової демократії" Антоніса Самараса буде приведено до присяги як прем'єр-міністра Греції вже 20 червня.

За словами Венізілоса, склад кабінету міністрів буде оголошено до кінця сьогоднішнього дня. Першочерговим завданням нового уряду, на думку лідера лівоцентристів, стане створити групу з перегляду умов отримання фінансової допомоги від міжнародних кредиторів у розмірі 130 мільярдів євро.

Нагадаємо, що формувати нового уряду лідер перемігшої на парламентських виборах партії "Нова демократія" Самарас розпочав 18 червня. Лідер лівоцентристської партії ПАСОК Венізелос тоді закликав до швидкого створення коаліційного уряду.

Згідно з остаточними результатами парламентських виборів, "Нова демократія" отримала 29,65% голосів і 129 місць у парламенті. У ліворадикального блоку СІРІЗА - 26,9% голосів і 71 місце в парламенті. Лівоцентристська партія ПАСОК отримала 12,28% і 33 місця в парламенті, "Незалежні греки" - 7,51% і 20 місць, "Золота зоря" - 6,92% і 18 місць, «Демократичні ліві сили" - 6,25% і 17 місць, Комуністична партія Греції - 4,5% і 12 місць.

Читайте також:

Парламентські вибори у Греції: країна залишиться в єврозоні

Вихід Греції із зони євро може закінчитися гуманітарною катастрофою у країні

Євросоюз готується пом’якшити режим жорсткої економії для Греції

У Греції закінчаться гроші до липня, країна ризикує залишити єврозону — The New York Times

За матеріалами: Би-би-си , , ,
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.55
EUR 28.89
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...