Топ Новини

У Генпрокуратурі забули, що самі просили не закривати справу проти судді Вовка (документ)

4 липня 2011 в 09:27
Заяви Генеральної прокуратури України про те, що кримінальної справи проти судді Печерського райсуду Сергія Вовка не існує, - це введення громадськості в оману.
web_Sergey_Vovk_lucenko_pechersky_1.jpg
Андрій Товстиженко, ZN.UA

Заяви Генеральної прокуратури України про те, що кримінальної справи проти судді Печерського райсуду Сергія Вовка не існує, - це введення громадськості в оману.


Про це заявив народний депутат Геннадій Москаль.

«Так, постанову про порушення кримінальної справи проти С.Вовка, який займався земельними махінаціями, які завдали державі величезної шкоди, дійсно було скасовано Голосіївським райсудом 16 червня 2009 року, а потім підтверджено постановою Апеляційного суду Києва 3 серпня 2009 р. і ухвалою Верховного суду України 23 лютого 2010 року», - зазначив політик.

«Проте у квітні 2010 р. Генпрокуратура, не погодившись з даними рішеннями, направила до Судової палати у кримінальних справах Верховного Суду України клопотання про перегляд даних судових рішень в порядку виключного провадження. А у вересні 2010 р. шестеро суддів Верховного Суду України, вивчивши клопотання Генпрокуратури і погодившись з викладеними доводами, внесли його на розгляд спільного засідання Судової палати у кримінальних справах та Військової судової колегії Верховного Суду України», - уточнив Г.Москаль.

«Громадськість повинна знати, які люди судять опозиційних політиків», - зазначив народний депутат. (Нагадаємо, суддя Сергій Вовк очолює суддівські колегії, які розглядають справи Юрія Луценка, Валерія Іващенка).

Наводимо тексти клопотання ГПУ та подання ВСУ повністю.

 

Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.73
EUR 28.60
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...