Топ Новини

У фракції Кличка пообіцяли захистити Україну від вступу до Митного союзу

30 грудня 2012 в 14:25
Опозиційні сили в парламенті робитимуть усе для того, щоб не допустити ратифікації документів про інтеграцію до Митного союзу, вступ до якого суперечить законодавству.
tamozhenniy_souz.jpg
ZN.UA

Україна повинна рухатися в напрямку євроінтеграції, як це прописано законом про основи зовнішньої політики, а бажання влади втягнути країну до Митного союзу суперечить національним інтересам України. Про це в ефірі телеканалу «Ера» заявив народний депутат фракції «УДАР» Ростислав Павленко, повідомляє прес-служба партії.

«Парламент повинен не допустити різкої зміни зовнішньополітичного курсу країни. У законі, ухваленому парламентом минулого скликання, чітко записано, що вибором і метою України є європейська інтеграція. Тому приєднання до Митного союзу суперечить національному законодавству. Опозиційні сили робитимуть усе для того, щоб не допустити ратифікації документів про інтеграцію до Митного союзу», - наголосив Павленко.

Народний депутат нагадав, що в лютому 2013 року відбудеться саміт Україна-ЄС, на якому обговорюватиметься підписання Угоди про асоціацію між Україною та Євросоюзом. «Дуже багато залежатиме від того, наскільки серйозно українська влада поставиться до тих питань, які є у Європейського Союзу до України. Це питання відмови від вибіркового правосуддя, зміна виборчого законодавства і розслідування порушень під час виборів та питання здійснення реформ, чого також вимагають від влади і опозиційні сили у парламенті», - підкреслив Павленко.

Депутат від «УДАРу» зазначив, що до лютого у країни є шанс почати зміни у цьому напрямку і ініціювати їх як у виконавчій владі, так і в парламенті. «Якщо це відбудеться, можна говорити про те, що у лютому будуть зроблені політичні кроки, які наблизять Україну та ЄС до підписання угоди», - зазначив Павленко.

Читайте також:

Спікер парламенту назвав історичну місію України — багатовекторність

В Євросоюзі заявили, що будь-яка участь України в Митному союзі несумісна з подальшою євроінтеграцією

МЗС вирішив не надавати значення наміру переселити до Сибіру 7 млн українців

Росія дає Україні півроку, аби визначитися щодо співпраці з Митним союзом

 

За матеріалами:
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.59
EUR 28.96
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...