Топ Новини

У Євросоюзі розчаровані змінами в українському законодавстві про прокуратуру

21 вересня 2012 в 20:02
Зміни до законодавства про прокуратуру є «втраченою можливістю» для приведення норм у відповідність з європейськими стандартами, впевнені в Євросоюзі. Україна не виконує взятих на себе зобов'язань.
prokuratura_kiev_DSC0951_znua.JPG
Андрій Товстиженко, DT.UA

Верховний представник ЄС з питань загальної зовнішньої політики і політики безпеки Кетрін Ештон і комісар ЄС з питань розширення та Європейської політики сусідства Стефан Фюле розчаровані підписанням президентом України змін до законів про функціонування органів прокуратури.

«Верховний представник Ештон і комісар Фюле висловили своє розчарування підписанням змін до закону про функціонування прокуратури. Вони відзначили, що ці зміни не були обговорені з Венеціанською комісією Ради Європи», - наголошується в заяві.

Ештон і Фюле вважають, що підписані президентом України зміни є «втраченою можливістю для продовження виконання Україною взятих на себе зобов'язань щодо всебічного реформування органів прокуратури у відповідності з європейськими стандартами».

При цьому в заяві нагадується про зобов'язання України прийняти протягом року з моменту набуття чинності нового Кримінального процесуального кодексу закону про прокуратуру.

Разом з тим, представники ЄС наголосили, що залишаються готовими допомогти Україні в її зусиллях у проведенні судової реформи.

Нагадаємо, що президент України Віктор Янукович підписав прийнятий Верховною Радою 18 вересня закон «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України з питань удосконалення діяльності прокуратури».

Читайте також:

Євросоюз чекає від України прогресу в правосудді, виборах та реформах

У Євросоюзі зрозуміли, що домовленості з Україною не працюють

У Євросоюзі сподіваються, що після виборів в Україні буде уряд, який прискорить зближення

За матеріалами: УНІАН
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.59
EUR 28.96
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...