Топ Новини

У Європарламенті не вірять у "третій шлях" для України: ані Китай, ані Росія грошей не дадуть

28 березня 2012 в 09:17
Депутат Європарламенту Павел Залевскі вважає малореальним третій шлях для України, запропонований Костянтином Грищенком у статті для «Дзеркала тижня». «Не шукайте третього шляху, сконцентруйтеся на реформах», - радить євродепутат.
ukr_euroflag.jpg
Андрій Товстиженко, ZN.UA

Депутат Європарламенту Павел Залевскі (група народних партій, Польща) вважає малореальним третій шлях для України, запропонований міністром закордонних справ України Костянтином Грищенком у статті для тижневика "Дзеркало тижня" на початку березня.

Про це депутат заявив, виступаючи на конференції «Наступні кроки в українській інтеграції до ЄС».

«Не шукайте третього шляху, сконцентруйтеся на реформах, на використанні європейських стандартів. Це буде вигідним для всіх: і для тих, хто бореться зараз за виживання, і для тих, хто 20 років користувався плодами економіки», - сказав депутат.

Він зазначив, що у своїй статті український міністр пропонує шукати третій шлях у співпраці не з Європейським Союзом і не з Росією, а з іншими країнами світу, такими як Китай чи арабські країни.

Разом з тим, за словами Залевскі, вже у цьому році українському уряду знадобляться гроші для підтримки фінансової стабільності у країні.

«Якщо не буде прогресу у відносинах з ЄС, уряду доведеться шукати їх ще десь. Не думаю, що реалістичними будуть пошуки у Росії», - сказав Залевскі, зазначивши, що Росія може вимагати в обмін дуже багато.

Він також назвав малореальною можливість отримання грошей у Китаї, навіть шляхом введення ринку землі і продажу земель сільськогосподарського призначення. Депутат вважає, що Китай навряд чи захоче псувати відносини з Росією через Україну.

Залевські також звернув увагу на той факт, що на сьогоднішній день більшість українців виступають за приєднання до Євросоюзу, і висловив переконання в тому, що уряду в будь-якому випадку не вдасться проводити іншу політику тривалий час.

Читайте також:

Грищенко: Європа не бажає бачити Україну кандидатом у члени ЄС


У Росії дехто сприймає Україну як «чужий проект», а не як дружню державу, - Грищенко

США скоро перестануть бути єдиним світовим лідером, - Грищенко

Грищенко радить Україні йти до Європи шляхом Польщі і Туреччини

Стратегічна рівновага як шанс України в багатополярному світі

За матеріалами: УНІАН
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.55
EUR 28.89
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...