У Донецьку кількасот чорнобильців знову чекають на Азарова біля ПФУ

12 січня 2012 в 13:02
Близько 250 ліквідаторів аварії на Чорнобильській АЕС зібралися сьогодні біля будівлі управління Пенсійного фонду в Донецькій області, вимагаючи від влади виконання раніше ухвалених судових рішень щодо виплати їм пенсій у підвищеному розмірі, який зменшився у зв'язку з рішенням Кабінету міністрів.
chernobylci__4.jpg
Андрій Товстиженко, ZN.UA

Люди прийшли до управління ПФУ без будь-яких плакатів і гасел.

"Наші рішення суду ніхто не скасовував, тому ми ще раз людей тут зібрали, щоб люди сказали, скільки вони отримали пенсій. Ухвалою №1210 багато хто отримав максимальні пенсії, але я тут таких людей не бачу. Ми почали працювати з юристами щодо звернення до Європейського суду з прав людини і я сподіваюся, що до кінця місяця ми все-таки всі рішення людей, які тут зібралися, надішлемо і будемо чекати на результат. Я думаю, що пан Азаров і наш Конституційний суд не скасує Декларацію про права людини та міжнародні закони", - сказав один з представників ініціативної групи чорнобильців Володимир Сумароков.

Він зазначив, що чорнобильці мають намір вимагати від голови Донецької обласної ради Андрія Федорука скликання позачергової сесії, в якій би взяв участь прем'єр-міністр Микола Азаров.

"Ми звертаємося до Федорука, щоб він найближчим часом організував позачергову сесію облради, запросив сюди Азарова, нехай вони в нього запитують, як він визначав пенсії ліквідаторам Донецької області. Партія регіонів зароджувалася тут, у Донецьку. У них (депутатів облради - "ОстроВ") є повноваження, є вплив на Азарова, нехай приїжджає і пояснює людям...Наше завдання змусити владу, а в першу чергу - депутатів обласної ради працювати на своїх виборців", - заявив Деркач.
 

За матеріалами:
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.59
EUR 28.96
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...