У Донецьку, незважаючи на заборону суду, відбувається мітинг

24 серпня 2011 в 10:12
У центрі Донецька понад 300 прихильників опозиції проводять мітинг із нагоди Дня Незалежності України. Раніше суд заборонив проводити в місті 24 серпня ходи й мітинг.

За інформацією заступника голови Донецької облорганізації всеукраїнського товариства «Просвіта» Марії Олійник і голови Донецької облорганізації Народного Руху України Віталія Гатченко, Донецький окружний адміністративний суд сьогодні виніс рішення про заборону партіям і громадським організаціям проводити ходи та мітинги в День Незалежності України. За їхніми словами, напередодні до суду надійшов позов Донецької міськради про заборону на проведення в День Незалежності України акцій ряду організацій, що подали до міськради заявки.

Серед цих організацій були Народний Рух України, товариство «Просвіта», а також громадські організації воїнів-афганців та шахтарів-інвалідів. «Суд мотивував своє рішення тим, що організації, які подали заявки, мають «різні ідеологічні позиції» щодо святкування Дня Незалежності, й у зв'язку з цим нібито можуть виникнути ситуації з порушенням громадського порядку», - зазначив Гатченко.

Незважаючи на це, в центрі Донецька понад 300 прихильників опозиції проводять мітинг з нагоди Дня Незалежності України. Учасники акції вранці зібралися на площі Леніна під численними прапорами Народного Руху України, ВО «Свобода», «Фронту Змін» з плакатами й транспарантами, на яких написано слова В'ячеслава Чорновола «Ми - українці, Це наша земля» та ін

Учасники акції поклали до підніжжя пам'ятника Леніну вінок з металевого дроту з написом Кату українського народу. Після цього прихильники опозиції сформувалися в колону й, не заважаючи руху транспорту, попрямували по тротуару вздовж вулиці Артема до пам'ятника Тарасові Шевченку.

Очолили колону люди в українських національних костюмах з великими національними прапорами. Вони співали українські пісні й гімн України, проголошували гасла: «Україна слава! Героям слава! ». Колону супроводжували співробітники міліції. Після того, як колона підійшла до пам'ятника Шевченкові, там почався мітинг.

Нагадаємо, сьогодні в Києві стартував «автомайдан».

23 серпня Київський окружний адміністративний суд заборонив різним опозиційним партіям і організаціям проводити свої акції в центрі Києва в День Незалежності.

За матеріалами: УНІАН
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.63
EUR 29.00
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...