У Дніпропетровську опозиція об'єдналася під закликом скасування реформ

30 березня 2012 в 05:28
Спільним знаменником для об'єднання опозиційних сил Іван Кириленко назвав європейський вибір, потужний розвиток, демократію, гідний стан людини. Після перемоги на виборах, нинішня опозиція обіцяє скасувати пенсійну, податкову, судову і житлово-комунальні реформи, а також відновити пільги для низки категорій населення.
_kirilenko_web.jpg
Андрій Товстиженко, ZN.UA

Об'єднана опозиція політичних сил та громадських організацій Дніпропетровської області остаточно узгодила спільну програму дій на майбутніх парламентських виборах, заявив у п'ятницю у Дніпропетровську народний депутат України, заступник голови партії ВО «Батьківщина» Іван Кириленко.

За його словами, соціологічні дослідження демонструють результати на користь опозиції.

«Якщо на окрузі буде два «своїх» кандидати, то переможе третій, як це було на виборах мера Обухова», - заявив Кириленко.

Політик також висловив надію на те, що до об'єднаної опозиції приєднається «УДАР».

«Головне - провести чесні вибори, чесно підрахувати голоси», - зазначив політик.

Кириленко вважає, що повинна бути жорстка відповідальність за фальсифікацію волевиявлення народу.

Спільним знаменником для об'єднання опозиційних сил Кириленко назвав європейський вибір, потужний розвиток, демократію, гідний стан людини.

Після перемоги на виборах, нинішня опозиція обіцяє скасувати пенсійну, податкову, судову і житлово-комунальні реформи, а також відновити пільги для низки категорій населення.

Крім того, Кириленко зазначив, що на з'їзді, який заплановано на 30 березня, «Батьківщина» обговорить партійну програму.

Як повідомлялося, у лютому в Дніпропетровську керівники обласних організацій п'яти опозиційних партій («Наша Україна», «Фронт змін», «Свобода», «Батьківщина» і «УДАР» Віталія Кличка) уклали угоду про координацію дій під час підготовки та проведення «чесних виборів» до Верховної Ради у жовтні цього року.

У підписаній угоді опозиційні партії відмовляються від публічної критики один одного, декларують принципи взаємоповаги і співпраці.

Читайте також:

Об'єднану опозицію має очолити безпартійна людина, яка ніколи не стане «тушкою», - Гриценко

Тимошенко особисто працює над списком опозиції

Турчинов вірить, що Тимошенко звільнять після виборів

За матеріалами: Інтерфакс-Україна
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.55
EUR 28.89
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...