Топ Новини

У Держдепі США вважають парламентські вибори 2012 року тестом на демократію в Україні

16 липня 2011 в 10:19
Відкіт від демократії в Україні за останні два роки викликає занепокоєння на Заході, й уесь світ уважно стежитиме за парламентськими виборами 2012 року, які мають стати тестом на вектор розвитку України.

Про це заявив заступник помічника держсекретаря США, один з керівників Бюро державного департаменту США з питань демократії, прав людини та праці, що відповідає, зокрема, за регіон Європи, Центральної та Східної Азії Томас Мелія в інтерв'ю DT.UA.

«Аналіз ситуації в Україні — досить послідовний, якщо подивитися на оцінки мозкових центрів, урядів як в Америці, так і в Європі: всі ми поділяємо певне занепокоєння з приводу того, що в Україні протягом останніх року-двох відбувається відкіт із деяких ключових позицій», - сказав Т. Мелія.

«По-гляньмо хоча б на вибори в 2010 році — президентські на початку року, а місцеві — наприкінці. Від перших до других ситуація змінилася. Другі були далеко не так добре проведені, як перші. Відзначалися проблеми із включенням кандидатів у бюлетені для голосування, зі складом виборчих комісій, зі зміною в останній момент правил проведення виборів, — усе це змусило спостерігачів, як українських, так і міжнародних, вважати, що відбулося погіршення якості виборчого процесу», - зазначив він.

«Наступні вибори, парламентські, вже на горизонті — вони призначені на кінець наступного року. І весь світ уважно спостерігатиме за ними, щоб зробити висновок, куди ж далі прямує Україна.», - попередив високопоставлений американський дипломат.

Детальніше читайте в інтерв'ю Тетяни Силіної з Т. Меліей у свіжому числі «Дзеркала тижня. Україна».

Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.73
EUR 28.60
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...