Топ Новини

У Держдепі США незадоволені, що у Верховній Раді мало жінок

16 листопада 2012 в 12:22
Жінки у Верховній Раді нового скликання будуть складати лише 10%. Це на два-три відсотки більше, ніж у парламенті попереднього скликання, але прогрес незначний.

Спеціальний посол з глобальних жіночих проблем Держдепартаменту США Мелані Вервір вважає, що ситуація з доступом жінок до великої політики в Україні далека від бажаної. Про це вона розповіла в інтерв'ю ZN.UA.

Коментуючи представництво жінок у партійних списках на виборах, вона зазначила, що дуже велику роль у залученні жінок в політику грають партії, і саме на них необхідно чинити тиск, щоб добитися результату. «Важливо також залучати жінок з партій, різних організацій, жіночого руху до заходів, які звертали б увагу на проблеми гендерної рівності», - зазначила Вервір.

Представник Держдепу впевнена, що в Україні буде важко провести закон про гендерні квоти у владі через Верховну Раду. «Знаючи її особливості, сумніваюся в підтримці депутатами такого законодавства», - підкреслила вона.

- В Україні скоротилося число жінок, охочих потрапити в Раду

«Подібні законопроекти повинні з'являтися насамперед як «низова ініціатива» - від організованого жіночого руху і чоловіків, це рух підтримують. Але вони потребують також у лідерстві «вгорі» - в політиці. Треба, щоб були жінки-лідери двох рівнів - серед політиків і серед жіночого руху як низова ініціатива», - вважає Вервір.

Нагадаємо, що за попередніми даними, жінки у Верховній Раді нового скликання будуть складати лише 10%. Це на два-три відсотки більше, ніж у парламенті попереднього скликання, але прогрес незначний.

Подробиці читайте в свіжому номері «Дзеркала тижня. Україна» в інтерв'ю Мелані Вервір.

Читайте також:

Гендер у контексті забобонів

Саудівський король звільнив радника, який виступив проти рівноправності жінок


Секрети успішного партнерства чоловіка і жінки

За матеріалами:
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.55
EUR 28.89
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...