Топ Новини

У БЮТ побоюються, що влада хоче фізично знищити Тимошенко

15 березня 2012 в 11:33
В опозиції вважають, що влада свідомо ігнорує проблеми зі здоров'ям Тимошенко і має намір фізично знищити головного опонента президента Януковича.
timoshenko.jpg
ZN.UA

Чинна українська влада має намір знищити екс-прем'єра Юлію Тимошенко, перешкоджаючи її лікуванню. Відповідну заяву фракції "БЮТ-Батьківщина" озвучив з трибуни Верховної Ради перший заступник глави фракції Сергій Соболєв.

У своєму виступі він зазначив, що іноземні лікарі після обстеження екс-прем'єра підтвердили "серйозність і тяжкість хвороби Тимошенко, зазначивши, що при наявності таких проблем лікувати Тимошенко можна тільки в умовах стаціонару спеціалізованої медичної клініки поза установами пенітенціарної системи".

"Ці висновки німецьких лікарів були офіційно передані Генеральній прокуратурі і Міністерству охорони здоров'я 7 березня. І, незважаючи на це, після отримання офіційних рекомендацій міжнародної комісії українська влада прийняла цинічне, драконівське рішення про лікування Тимошенко в межах Качанівської колонії", - йдеться в заяві.

У зв'язку з цим фракція висловила переконання, що дані факти є "свідченням свідомого ігнорування проблем зі здоров'ям Тимошенко і намірів фізично знищити головного опонента президента Януковича".

"БЮТ-Батьківщина" вимагає припинити тортури і забезпечити належне лікування екс-прем'єра, виконати всі рекомендації іноземних лікарів, обрати клініку для лікування Тимошенко при узгодженні з іноземними лікарями, припинити провадження у справах проти Тимошенко на підставі статті 208 Кримінально-процесуального кодексу України (у зв'язку зі станом здоров'я екс-прем'єра), а також закрити кримінальні справи і звільнити лідера опозиції.

Опозиція має намір передати відповідний лист з вимогами голови держави 15 березня о 14.30.

Нагадаємо, 14-15 лютого на території Качанівської виправної колонії проведено комісійне медичне обстеження стану здоров'я Тимошенко. У роботі комісії брали участь лікарі з Німеччини та Канади, а також українські медпрацівники.

15 лютого німецькі медики завершили медичне обстеження стану здоров'я екс-прем'єра України Юлії Тимошенко і покинули Україну, залишивши результати у запечатаному конверті до висновків своїх канадських колег.

23 лютого адміністрацією Качанівської виправної колонії було проведено дообстеження Тимошенко — рентгенографія, комплексна томографія, магнітно-резонансна терапія в одному з медичних закладів м. Харкова.

Окрім того 27 лютого в ході дообстеження Тимошенко була проведена рентгенографія, комп'ютерна томографія та МРТ.

7 березня висновки німецьких лікарів були офіційно передані Генеральній прокуратурі, при цьому влада заявила, що буде сприяти тому, щоб екс-прем'єр отримувала необхідне лікування, а в разі необхідності, і за межами Качанівської колонії.

Пізніше Державна пенітенціарна служба повідомила, що Тимошенко відмовляється від лікування, запропонованого німецькими та українськими лікарями, і наполягає на стаціонарному лікуванні за кордоном, а саме у Центрі спортивної науки та спортивної медицини клініки Шаріте. В опозиції назвали цю інформацію брехнею.

Читайте також:

У БЮТ назвали брехнею і провокацією заяву, що Тимошенко хоче лікуватися в Німеччині


Рада Європи закликає обстежити Тимошенко і Луценка

В Адміністрації президента вважають, що Євросуд виправдає Тимошенко і Луценка

Генпрокуратура виконає рішення Європейського суду за позовами Луценка і Тимошенко

За матеріалами: Інтерфакс-Україна
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.55
EUR 28.89
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...