Топ Новини

У «Борисполі» підтвердили, що для приватних літаків не вистачає місця

4 лютого 2012 в 09:38
У «Борисполі» справді не вистачає місця для приватних літаків, проте інформація про їхніх власників не розголошується.
borispol_boryspil_aeroport_avia_samolet_terminal_09-1.JPG
Андрія Товстиженко, ZN.UA

ДП "Міжнародний аеропорт "Бориспіль" не надало інформації про високопосадовців, які володіють приватними літаками, повідомляє прес-служба заступника голови Верховної Ради України Миколи Томенка.

Як повідомлялося, депутат від Партії регіонів Володимир Макеєнко повідомив, що в аеропорту «Бориспіль» закінчилися місця для приватних літаків народних депутатів.

М.Томенко звернувся до керівництва аеропорту «Бориспіль» з проханням оприлюднити інформацію про високопоставлених посадових осіб, які володіють приватним авіатранспортом.

Натомість у відповіді, наданій керівництвом аеропорту "Бориспіль", зазначається, що в ДП МА "Бориспіль" дійсно періодично, особливо під час підвищення інтенсивності польотів та в години пікових навантажень, виникає брак місць стоянок для наземного обслуговування повітряних суден, в тому числі й для рейсів бізнес-авіації, які також потребують окремого буксирувального обладнання.

Водночас, інформація про власників повітряних суден не надається. У відповіді сказано, що в аеропорту немає інформації щодо літальних апаратів, які знаходяться у приватній власності високопосадовців, оскільки в запитах на виконання авіарейсів та у свідоцтвах експлуатантів повітряних суден бізнес-авіації, власники зазначають українські або закордонні авіакомпанії, а оплата за надане в аеропорту наземне обслуговування здійснюється безпосередньо цими авіакомпаніями або компаніями-платниками, на підставі укладених угод з аеропортом "Бориспіль"

Водночас, додається у листі, високопосадовці здійснюють польоти як пасажири, що обслуговуються через ДП "Зал офіційних делегацій", а не як власники повітряних суден.

М.Томенко сказав, що не задоволений відповіддю і буде готувати повторний запит в уряд з цього приводу.

Читайте також

Регіонал: Межигір'я забезпечує роботою людей з найближчих сіл


Регіонал: В Борисполі уже ніде ставити приватні літаки депутатів

Регіонал задоволений: Переговори як на Захід, так і на Схід закінчилися нічим

За матеріалами: УНІАН
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.59
EUR 28.96
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...