Топ Новини

У Білорусі визначилися з датою парламентських виборів

18 червня 2012 в 15:41
Олександр Лукашенко підписав укази, що визначають строки проведення виборів до парламенту: в Палату представників - 23 вересня, до Ради республіки - в період з 30 червня по 30 вересня. Фінансування витрат з підготовки та проведення виборів здійснюватиметься в межах коштів, передбачених у республіканському бюджеті на 2012 рік.
Президент Білорусі Олександр Лукашенко підписав укази, що визначають строки проведення виборів до парламенту: в Палату представників - 23 вересня, до Ради республіки - в період з 30 червня по 30 вересня.
 
Терміни встановлені з урахуванням вимог Конституції, згідно з якою вибори в нові склади палат парламенту призначаються президентом не пізніше чотирьох місяців і проводяться не пізніше 30 днів до закінчення повноважень цих палат чинного скликання.
 
Термін повноважень Палати представників чинного четвертого скликання спливає 27 жовтня, Ради республіки - 31 жовтня 2012 року.
 
Фінансування витрат з підготовки та проведення виборів здійснюватиметься в межах коштів, передбачених на ці цілі в республіканському бюджеті на 2012 рік.
 
Читайте також:
 
 
 
За матеріалами: Інтерфакс-Україна
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.67
EUR 28.94
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...