Топ Новини

У Білорусі розкритикували резолюцію Європарламенту

13 травня 2011 в 19:21
МЗС Білорусі піддало різкій критиці нещодавно прийняту резолюцію Європарламенту, в якій засуджуються репресії проти представників білоруської опозиції і міститься заклик до введення санкцій проти білоруських держпідприємств.У Білорусі розкритикували резолюцію Європарламенту
90593468.jpg
Getty Images/Fotobank

 Прес-секретар білоруського МЗС Андрій Савіних назвав цей документ протиправним і спрямованим на дестабілізацію економічної ситуації в Білорусі.

"Автори резолюції намагаються скористатися наслідками глобальної фінансової кризи для дестабілізації економічної ситуації в країні. По суті, вони закликають до заходів, які спрямовані на підрив стабільності білоруського суспільства і добробуту людей ", - говориться, зокрема, в заяві О. Савіна.

Білоруський чиновник висловив думку, що "Європарламент підтримує  заходи політичного та економічного впливу на Білорусь, які націлені на нанесення прямого збитку нашій країні і порушення всіх норм міжнародного права".

Він попередив, що якщо Євросоюз піде за рекомендаціями Європарламенту і розширить санкції проти Білорусі, то Мінськ вжиє адекватні заходи у відповідь. Одночасно А. Савіних вказав на зацікавленість Білорусі у відновленні конструктивного, в її розумінні, діалогу з ЄС.

Як повідомлялося, у разі введення Євросоюзом економічних санкцій проти Білорусі, влада країни може заборонити виїзд за кордон близько 200 опозиціонерам.

За матеріалами:
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.59
EUR 28.96
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...