Топ Новини

У Білорусі під час акції мовчазного протесту затримано більше 100 осіб

14 липня 2011 в 06:40
У Білорусі під час акцій мовчазного протесту 13 липня затримали щонайменше 100 осіб, у тому числі як мінімум 25 у Мінську. Такий висновок можна зробити з розрізнених повідомлень ЗМІ і правозахисників.

Частину затриманих, у тому числі журналістів БелаПАН Захара Щербакова та Павла Подобєда, відпущено. На інших складено протоколи про адміністративне правопорушення.

Правозахисники повідомляють, що у Мінську затриманих доставляють до Центру ізоляції правопорушників на вулиці Окрестіна, де вони перебуватимуть до суду.

Під час акції також було затримано випадкових людей, у тому числі італійця - співвласника одного з кафе у Гомелі.

У Мінську акцію знову було організовано в новому форматі: учасникам запропонували зібратися в магазинах і торгових центрах
«Беларусь», «Европейский», «Чкаловский», «Рига», «Корона», а також ресторані «Максибис», а потім вирушити до найближчої станції метро, ​​доїхати до площі Перемоги, Національної академії наук і рухатися назустріч один одному, не плескаючи і не провокуючи міліцію.

Акція завершилася дзвоном будильників на мобільних телефонах, після чого почалася активна фаза затримань. Невідомі у штатському перешкоджали роботі журналістів, перш за все відеооператорів, пише БелаПАН.

Доступ до соціальної мережі «Вконтакте», де утворилася інтернет-спільнота «Революція через соціальну мережу», було заблоковано провайдерами.

За матеріалами:
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.55
EUR 28.89
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...