У Білорусі новим главою МЗС став чиновник із "чорного списку" ЄС

20 серпня 2012 в 18:19
Згідно з "чорним списком" ЄС, всі фінансові та економічні активи, які перебувають під контролем нового міністра закордонних справ Білорусі Макеєва, підлягають заморожуванню. Крім цього, Макеєва має бути позбавлено доступу до інших фінансових і економічних активів на території Євросоюзу.
belarus.jpg
gorad.by

Президент Білорусі Олександр Лукашенко звільнив з посади міністра закордонних справ Сергія Мартинова і призначив главою МЗС Володимира Макеєва, внесеного до "чорного списку" Євросоюзу.

Звільнення з посади Мартинова пояснюють "переходом на іншу роботу".

Володимира Макеєва, який обіймав раніше посаду глави адміністрації президента Білорусі, внесено до "чорного списку" Євросоюзу.

Згідно з даними, опублікованими в Офіційному журналі ЄС, всі фінансові та економічні активи, які перебувають під контролем Макеєва, підлягають заморожуванню. Крім цього, Макеєва має бути позбавлено доступу до інших фінансових і економічних активів на території Євросоюзу.

Нагадаємо: перші санкції ЄС увів щодо Білорусі 31 січня 2011 року, потім вони неодноразово розширювалися. Зараз в чорному списку близько 240 прізвищ білоруських чиновників, суддів і керівників силових структур, причетних до розгону демонстрації після виборів президента Білорусі 19 грудня, і більше 30 компаній.

У відповідь влада Білорусі вигнала з країни європейських послів.

Читайте також:

ЄС готує нові санкції проти Білорусі

Лукашенко пообіцяв не передавати владу у спадок дітям

У відповідь на санкції ЄС, Лукашенко не буде випускати з країни опозиціонерів\

Білорусь не поверне послів країн ЄС через нові санкції

 

 
За матеріалами: Би-би-си
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.67
EUR 28.94
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...