У Авакова забрали 18 га, які він отримав у 2005 році

26 липня 2011 в 05:20
Прокуратура відсудила в АТ "Інвестор" земельну ділянку загальною площею понад 18 гектарів і повернула її райдержадміністрації.
zovtyak_70.JPG
Андрій Товстиженко, ZN.UA

Як повідомляє прес-служба прокуратури Харківської області, відповідне рішення виніс Господарський суд Харківщини.

"Проведеною прокуратурою району перевіркою встановлено, що розпорядженням голови Дергачівської райдержадміністрації від 21 грудня 2005 року земельну ділянку площею 18,1465 гектара, у тому числі земельну ділянку площею 7,1 гектара, яка належить до земель лісового фонду, було передано в оренду АТ "Інвестор", - йдеться в повідомленні.

Як наголошується, договір оренди укладено 22 грудня 2005 терміном на 5 років. Зазначена земельна ділянка, розташована на території Черкасько-Лозівської сільської ради за межами населеного пункту, належить до категорії земель рекреаційного призначення.
 
"Надалі ... укладено договір купівлі-продажу земельної ділянки із зазначеним підприємством. 29 грудня того ж року видано державний акт на право приватної власності на землю", - йдеться в повідомленні.
 
Договором купівлі-продажу від 16 жовтня 2006 року АТ "Інвестор" продало земельну ділянку із зазначеною площею.
 
"Однак, Лісовим кодексом у редакції зі змінами та доповненнями станом на 25 березня 2005 року, який діяв при укладанні договору від 26 грудня 2005 року, взагалі не було передбачено передання у приватну власність земель лісового фонду", - йдеться у повідомленні.
 
У прокуратурі заявили, що таким чином, колишні посадові особи райдержадміністрації, всупереч вимогам законодавства, здійснили продаж "Інвестору" земельної ділянки "будучи обізнаними з тим, що частина цієї ділянки площею 7,1 гектара належить до земель лісового фонду і не може бути передана у приватну власність".
 
Як відомо, акціонером АТ "Інвестор" є голова Харківської облорганізації "Батьківщини" Арсен Аваков, який у 2005-2010 був губернатором Харківщини.

За матеріалами: Українська правда
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.67
EUR 28.94
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...