Топ Новини

У американських неонацистів з'явився перший лобіст в органах влади США

14 квітня 2012 в 14:32
Представник неонацистів має намір лобіювати питання, пов'язані з правами людини, охороною здоров'я та імміграцією. Що стосується "чистоти раси", то навмисно піднімати цю тему Боулз не планує.
usaflag.jpg
Pete Souza, whitehouse.gov

 

 Американська нацистська партія (American Nazi Party, ANP) зареєструвала свого першого лобіста в органах влади США. Про це пише газета Конгресу The Hill.
 
55-річний Джон Боулз був зареєстрований як лобіст секретаріату Сенату і Палати представників Конгресу США. З офіційних документів виходить, що Боулз планує боротися за "дотримання політичних прав і рівний доступ громадян до виборчого процесу". Представника неонацистів хвилює те, що його однодумцям не дають боротися за виборні посади.
 
"Конгресмени завжди говорили, що вони відкриті для інших точок зору, - зазначив Боулз в інтерв'ю The Hill. - Я сподіваюся, що подібні заяви не виявляться блефом".
 
Також представник неонацистів збирається лобіювати питання, пов'язані з правами людини, охороною здоров'я та імміграцією. Що стосується "чистоти раси", то навмисно піднімати цю тему Боулз не планує.
 
У 2008 році Боулз висував свою кандидатуру на виборах президента США. Хоча в офіційних джерелах даних про це немає, але за повідомленнями американських ЗМІ, Боулз представляв Націонал-соціалістичний рух. Зараз політик відмовився від соціалістичної складової своєї ідеології, тому що американці, за словами Боулза, погано розуміють, що таке соціалізм.
 
Реєстрація в якості лобіста дозволить Боулзу проводити офіційні зустрічі у Вашингтоні, зустрічаючись з представниками як законодавчої, так і виконавчої гілок влади.
 
Американська нацистська партія була заснована в 1959 році. Її перший лідер Джордж Лінкольн Рокуелл (George Lincoln Rockwell) в 1967 році був убитий однопартійцем. Політична платформа ANP заснована на расистських і нацистських принципах, запереченні Голокосту, а також "вірності" Конституції США в варіанті батьків-засновників.
 
Читайте також:
 
 
За матеріалами: Лента.ру
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.59
EUR 28.96
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...