У Європарламенті висловилися за введення контролю над реформами в Україні

21 січня 2016 в 06:37

Євродепутати хочуть переконатися, що про реформи в Україні "говорять не тільки заради шоу".

Европарламент
ЄС хоче чітко знати, "на що був витрачений кожен євро допомоги"

У середу, 20 січня, глава делегації Європарламенту "Євронест" Хайді Гауталі вважає Угоду про асоціацію ЄС з Україною, Грузією і Молдовою впливовим механізмом, який допоможе цим країнам провести всі необхідні реформи.

"А ми повинні надати їм всю можливу допомогу і запропонувати скористатися кращим досвідом реформ країн-членів ЄС", - сказала Гауталі на дебатах "Угода про асоціацію з Грузією, Молдовою і Україною" в Європарламенті.

У той же час вона висловилася за введення жорсткого механізму контролю за проведенням реформ, зокрема, в Україні.

"Ми повинні переконатися, що про реформи там кажуть не тільки заради шоу", - підкреслила Хайді Гаутали.

Її підтримав і євродепутат від Нідерландів Йоханнес ван Баален, який також наголосив на важливості реформ для встановлення верховенства права і боротьби з корупцією в Україні, але зазначив, що Євросоюз при цьому повинен чітко знати, "на що був витрачений кожен євро його допомоги".

У цілому, головний меседж дебатів полягав у тому, що Єврокомісія повинна надати всю можливу допомогу Україні для того, щоб Угода про асоціацію з ЄС повноцінно запрацювала, а також, щоб мінімізувати збиток, що наносять українській економіці російські санкції, застосовані РФ після введення в дію зони вільної торгівлі між Україною і Євросоюзом.

Читайте також: Євросоюз офіційно продовжив санкції проти Росії

Нещодавно представник Європейського союзу з питань зовнішньої політики і політики безпеки Федеріка Могеріні заявила, що керівництво України зробило неймовірну роботу з просування вперед процесу реформ.

 

За матеріалами: Deutsche Welle (Українська редакція)
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Реклама
USD 27.15
EUR 29.57
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...