У ПР зібрали підписи за відставку віце-спікера від "Свободи"

1 квітня 2013 в 11:02

Представники Партії регіонів вирішили впливати на політичних опонентів шляхом позбавлення їх керівних посад.

Руслан Кошулинский
Руслан Кошулинський

Питання про відставку віце-спікера від "Свободи" Руслана Кошулинського депутати від Партії регіонів обіцяють розглянути у понеділок на засіданні фракції. Про це заявив перший заступник голови фракції Михайло Чечетов, пише "Коммерсант-Украина".

Він повідомив, що Партія регіонів вже зібрала необхідні 150 голосів для винесення цієї ініціативи на розгляд парламенту.

"Патрон у патроннику, а чи буде політичний постріл - залежить від того, як Руслан Кошулинський і його фракція будуть поводитися на наступному пленарному тижні. Нічого надприродного - не потрібно ходити на роботу, не блокувати парламент, не битися головою об стінку, коли хтось говорить російською мовою", - пояснив депутат.

Чечетов підкреслив - в іншому випадку перебування пана Кошулинського у президії парламенту "буде обчислюватися годинами".

У Партії регіонів впевнені - у разі внесення в Раду відповідний проект постанови отримає необхідну підтримку, а місце віце-спікера займе будь-який інший представник опозиції.

Шанси на реалізацію такого сценарію дійсно високі - за підтримки Компартії Партія регіонів отримає 240 голосів при необхідних 226. Тим більше, що у Компартії ця ініціатива знайшла відгук.

"Профашистські організації не повинні входити до складу парламенту, а тим більше у його керівництво. Цей сором потрібно змити з Верховної ради. Якщо виникне питання, я впевнений, представники фракції мене підтримають і проголосують за звільнення його (Кошулинського) з посади", - запевнив глава КПУ Петро Симоненко.

Слід зазначити, що у членів "Свободи" плани Партії регіонів не викликали занепокоєння.

"Це суто представницька посада. Руслана (Кошулинського) і так максимально відсторонили від оперативного керівництва парламентом. Цей пост - єдина річ, яка показує, що наш режим ще не до кінця авторитарний, і в ПР зацікавлені, щоб опозиціонер був у президії Ради", - заявив депутат від "Свободи" Юрій Сиротюк.

При цьому він підкреслив - ніяких поступок з боку фракції не буде.

"У "Свободі" не чіплялися і не будуть чіплятися за жодну посаду у Верховній раді. Ми не змінимо тактики, риторики, принципів. Ми не будемо торгуватися - ніяких компромісів і поступок, щоб зберегти цю посаду, ми робити не будемо", - стверджує Сиротюк.

За матеріалами: Коммерсантъ-Украина
Теги
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.67
EUR 28.94
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...