У ПР упевнені, що закони, прийняті на виїзній сесії, легітимні

5 квітня 2013 в 09:16

Представники Партії регіонів вважають, що президент повинен підписати укази, прийняті на виїзному засіданні, якщо у нього немає до них зауважень.

Президент зобов'язаний підписати закони, прийняті на виїзному засіданні парламенту у разі підписання головою Верховної Ради, і якщо не буде зауважень до їхнього змісту. Про це заявив народний депутат від Партії регіонів Юрій Мірошниченко.

"Верховна Рада є суверенним органом і втручатися в його роботу, як би хто не хотів, він не може, у тому числі і президент. Президент зобов'язаний підписати закони, якщо вони потрапили до нього за підписом голови Верховної Ради, і у нього немає зауважень до них", - заявив Мірошниченко.

Він вважає, що якщо президент розділяє зміст закону і цей закон надійшов до нього згідно з процедурою, підписаний головою Верховної Ради, президент зобов'язаний його підписати і він його підпише.

"Що стосується процедури голосування - за цим повинен стежити Регламентний комітет і голова Верховної Ради. Я ще раз підкреслюю - президент не може саботувати законотворчу діяльність і не може бути суддею народним депутатам", - заявив Мірошниченко.

Разом з тим, колишній заступник голови Верховної Ради Степан Гавриш вважає, що жоден закон, який був прийнятий на альтернативному засіданні Верховної Ради депутатами більшості, не може вважатися легітимними і законним.

Як повідомлялося, провладні депутати провели у четвер, 4 квітня, альтернативне засідання поза межами сесійної зали Верховної Ради, у будівлі комітетів на вулиці Банковій 6/8, на якому прийняли близько 20 законів.

У той же час, опозиційні фракції організували власні збори у сесійній залі. Дії провладних депутатів вони розцінили як "спробу державного перевороту" і закликали їх повернутися в Раду.

На альтернативному засіданні ВР провладна більшість прийняла понад 20 законопроектів, при цьому, за даними опозиції, на засіданні були 168 народних депутатів. Нагадаємо, що закон може бути прийнятий, якщо за нього проголосували не менш ніж 226 голосів. zn

Читайте також:

Провладна більшість виділила Міндоходів 6 млрд грн, ще 1,7 млрд - для ДержНС

Опозиція готова пробачити Рибака, якщо він повернеться до них у Раду

Опозиція кличе українців до Києва на акцію протесту і вимагає справу за фактом захоплення влади

Коментарі
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.67
EUR 28.94
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...