У ПР підтримали ініціативу опозиції заборонити Урганту в'їзд в Україну

24 квітня 2013 в 07:38

Представники майже всіх депутатських фракцій підписалися за заборону ведучому Івану Урганту відвідувати територію України.

Иван Ургант
Іван Ургант

За заборону російському телеведучому Івану Урганту в'їжджати в Україну підписалися представники майже всіх депутатських фракцій, у тому числі і "регіонали". Зараз народні депутати чекають на рішення відповідних структур. Про це розповів народний депутат від партії "Свобода" Ігор Мірошниченко.

"Депутатське звернення ми вже направили до СБУ, МВС, прокуратури, Митної служби, міграційної політики, - говорить він. - Відповідно, під ним підписалися представники різних фракцій. Зокрема, "Свободи", "Батьківщини", УДАРу, а також Партії регіонів. Причому серед "регіоналів" підписалися одіозні, на мій погляд, депутати. Це Олена Бондаренко, яка є поміченою в постійних українофобських висловлюваннях, але навіть вона вважає, що за такі "жарти" Урганту слід заборонити в'їзд в Україну".

За словами "свободівця", від Партії регіонів також підписалися Євген Мураєв, Олександр Волков і Юхим Звягільський. Крім того, свої підписи під зверненням поставили позафракційні Анжеліка Лабунська і Сергій Міщенко.

"Я збирав підписи не кількісно, а якісно. Тому не ставив завдання зібрати максимальну кількість підписів, адже очевидно, що депутати, які підписалися, висловили позицію в цілому від фракції. "Свободівців" підписалося десять, три-чотири "ударівця", з "Батьківщини" три-чотири депутати, четверо "регіоналів" і позафракційні. Всього близько трьох десятків підписів", - зазначив Мірошниченко.

За його думку, Україна повинна прийняти радикальні дії щодо російського телеведучого.

"Якщо держава піклується про державні інтереси, національну честь і гідність, а вона повинна це робити, то, безумовно, Урганту варто було б заборонити в'їзд в Україну. Тепер це залежить від тих служб, до яких ми звернулися. Але зрозуміло, хто у нас приймає всі рішення. В Україні всі рішення приймає Янукович на Банковій. Яку дадуть команду, так і буде", - підкреслив "свободівець".

Він також додав: "Я звертався до Юрія Мірошниченка не як до "регіонала", а як представника президента в парламенті. Він не захотів підписатися, хоча підтримує цю ініціативу. І як представник Януковича він мені сказав: "Ну, давай!".

Нагадаємо, нещодавно Ургант під час одного з кулінарних телешоу пожартував, що "порубав зелень, як червоний комісар мешканців українського села". Російський кінодраматург і актор Олександр Адабашьян, який також брав участь у зйомках передачі, підіграв Урганта, відзначивши, що "обтрушує залишки жителів з ножа".

Пізніше Ургант вибачився у своєму Twitter. "Я прошу вибачення у всіх жителів України, яких зачепив мій недоречний коментар в останньому випуску програми "Смак", - написав Ургант.

Втім, після цих вибачень телеведучий взявся "жартувати" над українцями далі. "Як самопокарання зобов'язуюся готувати в цій передачі тільки борщ, вареники, галушки по 2018-й рік включно. Всіх народжених у мене з цього моменту дітей, незалежно від статі, називати Богдан. Ваш Іван "Підчеревок" Ургант", - пожартував він.

У свою чергу, "свободівець" Олександр Аронець у своєму Facebook написав, що "так звані "вибачення" московського шовініста Урганта - це черговий плювок в душі українців". "Якщо його "жарт" можна було списати на якусь спонтанність, то "вибачення" підтвердили, що жид за походженням Ургант є ідейним московським шовіністом, україноненависником ... І хтось після цього може стверджувати, що національність не має значення?" - написав, зокрема, Аронець.

Додамо, що деякі українські політики вимагають позбавити російського телеведучого Урганта права на в'їзд на територію України.

17 квітня "свободівець" Ігор Мірошниченко почав збір підписів народних депутатів під зверненням до центральних органів влади про заборону в'їзду в Україну Урганту.

17 квітня Ургант у прямому ефірі ще раз приніс свої вибачення українцям. Цього разу він виглядав досить серйозним.

Читайте також:

МЗС обурений висловами телеведучого Урганта про Україну

"Свобода" почала збір депутатських підписів за заборону Урганту на в'їзд в Україну

Російський телеведучий в іронічній формі вибачився перед українцями за "червоного комісара"

Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
1 коментар
  • Елена 24 апреля, 12:00 Нашим депутатам лишь бы не работать. Законы нужно принимать - вон сколько "дыр" в законодательстве. А они оскорбляются. Да, Ургант не прав, но он извинился. Відповісти Цитувати Поскаржитись
Loading...
Реклама
USD 26.55
EUR 28.89
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...