Топ Новини

У пенітенціарній службі заявили, що для звільнення Луценка немає підстав

12 лютого 2013 в 08:06

Представники пенітенціарної служби вважають, що стан здоров'я Луценка задовільний, і він отримує медикаментозне лікування в повному обсязі.

lucenko lutsenko-003.JPG
Андрій Товстиженко, ZN.UA

Захворювання екс-міністра внутрішніх справ Юрія Луценка не є підставою для звільнення його від відбування покарання. Про це заявили у прес-службі Державної пенітенціарної служби, коментуючи необхідність звільнення Луценка за станом здоров'я.

У відомстві нагадали, що "27 грудня минулого року суддя Менського райсуду Чернігівської області зачитав повний текст судового рішення щодо розгляду клопотання адвокатів засудженого Луценка щодо можливості його звільнення від подальшого відбування кримінального покарання у вигляді позбавлення волі".

Під час розгляду заяви захисників Луценка, судом було ретельно вивчені доводи з боку захисту, засудженого прокурора і лікарів, йдеться в повідомленні. "Відповідно, своєю постановою суд підтвердив, що підстав для звільнення Луценка у рамках статті 84 КК і статті 537 і 539 КПК поки немає", - вважають у відомстві.

"У зв'язку з прийняттям Менським райсудом Чернігівської області такого рішення ДПтС повторно відзначає, що дії медперсоналу Менської виправної колонії (№91) з медичного супроводу Луценка є професійними, адекватними та відповідними перебігу захворювання пацієнта", - заявили у прес-службі.

"Зараз стан здоров'я Луценка задовільний, він продовжує перебувати під контролем медперсоналу виправної колонії. Засуджений отримує призначено медикаментозне лікування у повному обсязі", - зазначили у відомстві.

У ДПтС нагадали, що "під час останнього відвідування лікарями Чернігівської обласної лікарні Луценка, сам засуджений відмовився від запропонованих обстежень, а також раніше він відмовився від поміщення у медико-санітарну частину Менської виправної колонії, що підтверджується його письмовою заявою".

Окрім того, у відомстві зазначили, що начальник сектора управління охорони здоров'я ДПтС в Чернігівській області Волкова вже повідомляла про те, що у засудженого Луценка не виявлено жодного захворювання, яке входить до переліку хвороб, які є підставою для подачі до суду матеріалів про звільнення засудженого від подальшого відбування покарання".

Читайте також:

Адвокати Луценка вимагають його звільнення за станом здоров'я

Дружина Луценка впевнена, що пенітенціарна служба приховує всі захворювання її чоловіка

У Луценка виявили три відкриті виразки шлунка

Луценку може знадобитися друга операція

Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.55
EUR 28.89
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...