Топ Новини

У ПАРЄ пояснили причину відтермінування візиту в Україну

26 березня 2013 в 17:07

Генсек ПАРЄ розповів, що дата візиту моніторингової місії дійсно була перенесена на прохання української сторони, але "у цьому немає нічого дивного або підозрілого".

ПАСЕ
Співдоповідачки ПАРЄ прибудуть в Україну 15-16 квітня

У ПАРЄ підтвердили, що візит представників моніторингової комісії в Україну був перенесений на більш пізній термін на прохання Києва, але нічого дивного в цьому немає.

Як повідомив генеральний секретар ПАРЄ Войцех Савіцький, співдоповідачки моніторингового комітету ПАРЄ Маіліс Репс і Марієтта де Пурбе-Лундін прибудуть в Україну 15-16 квітня, а не на початку квітня, як планувалося раніше.

Однак, за його словами, українська влада організації цьому візиту не перешкоджала.

"Візит відбудеться, його дата узгоджена. І я не знаю, звідки пішли ці чутки і чому така інформація з'явилася в українських ЗМІ. Що насправді сталося, - це те, що орієнтована дата візиту доповідачів, яка лунала спочатку - 4-5 квітня, була перенесена", - підкреслив він.

Савіцький зазначив, що для здійснення моніторингової місії ПАРЄ, мета якої полягає у підготовці доповіді для Асамблеї, необхідно узгодити дату візиту з офіційними державними органами країни.

Зі свого боку, доповідачі повинні запропонувати дату, коли вони могли б здійснити такий візит, оскільки у них є свої власні зобов'язання в рамках діяльності у своїх національних парламентах.

"Необхідно також врахувати те, що країна, куди їдуть доповідачі, має належним чином підготуватися до такого візиту", - додав Савицький.

При цьому він уточнив, що попередня дата візиту була перенесена на прохання української сторони, але в цьому ПАРЄ не бачить нічого дивного або підозрілого.

Раніше у ЗМІ з'явилася інформація, що українська влада вже два місяці перешкоджає прибуттю в країну представниць моніторингової місії ПАРЄ, знаходячи різні відмовки. За даними джерел, візит співдоповідачів двічі переносився з метою мінімізації ризику дискусії про проблеми в Україні на квітневій сесії ПАРЄ.

У МЗС цю інформацію назвали безпідставною. За даними відомства, візит було запропоновано провести 15-16 квітня з урахуванням графіків керівництва держави і парламенту.

Читайте також:

Регіоналів викрили в обмані: ПАРЕ підтримала доповідь про політв'язнів, але іншу

Українська опозиція потрапила в моніторинговий комітет ПАРЄ

Янукович переніс зустріч з головою ПАРЄ

Доповідач ПАРЄ вимагає визнати Тимошенко і Луценка політв'язнями

За матеріалами: Інтерфакс-Україна
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.55
EUR 28.89
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...