У Партії регіонів сподіваються на дружбу з "не яструбом" Яценюком

26 березня 2013 в 18:15

Регіонал Володимир Олійник вважає, що в багатьох принципових питаннях позиція влади і опозиції збігається.

Арсений Яценюк, Вставай, Украина
У ПР похвалили Яценюка: "Не руйнівник, і своїй країні не бажає зла"
maps.google.ru

Народний депутат від Партії регіонів Володимир Олійник вважає, що в партії влади немає непереборних суперечностей з лідером опозиційної фракції "Батьківщина" Арсенієм Яценюком, з яким можна домовлятися".

"Мене, наприклад, радує, що лідером другої за чисельністю фракції "Батьківщина" сьогодні є Арсеній Яценюк, який ніколи не був "яструбом"... У нас немає принципових непереборних суперечностей з Яценюком. Він не руйнівник і не бажає своїй країні зла. Тому є всі шанси для пошуку компромісу в важливих для України питаннях", - заявив Олійник.

Крім того, за словами Олійника, він пам'ятає оцінку Яценюка щодо екс-прем'єра Юлії Тимошенко, яку він давав перед президентськими виборами:

"У прем'єр-міністра Юлії Тимошенко немає власної послідовної ідеології. Всі її досягнення стали можливими завдяки більш сильним політикам, якими в свій час були Павло Лазаренко, Леонід Кучма, Віктор Ющенко. Тимошенко вміло підлаштовувалася під кожного з них, але в підсумку всіх їх по черзі "кинула" у найважчу для них хвилину. Під овечою шкірою як завжди виявився вовк". Цю оцінку Арсенія Петровича я повністю поділяю. Думаю, він не змінив своєї думки. Однак не висловлює її сьогодні публічно в силу політичної доцільності", - сказав регіонал.

Він також висловив думку, що позиція ПР і опозиційних фракцій у багатьох питаннях досить близька або повністю збігається, а те, що розділяє політичні позиції різних сил, - досить умовне.

"В економічних, зовнішньополітичних, навіть внутрішньополітичних питаннях наші позиції або повністю збігаються, чи є дуже близькими", - підкреслив депутат.

На його думку, в парламенті з'являється "консолідована позиція". Як приклад Олійник навів останнє голосування за ратифікацію угоди між Україною та ЄС щодо спрощення оформлення віз.

"Разом з Партією регіонів за цю угоду проголосували в повному складі три опозиційні фракції. І таких голосувань буде все більше", - прогнозує він.

Читайте також:

Гриценко вважає, що Яценюк "здав" Власенка

ПР попросила опозицію голосувати разом, поки частина регіоналів у відрядженнях

У ПР вважають акцію "Вставай, Україно!" передвиборною кампанією Яценюка

Януковича будуть знищувати "свої", а не опозиція, - Чорновіл

За матеріалами: Інтерфакс-Україна
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
2 коментаря
  • автор статті 25 марта, 17:12 Можливо, посилання у статті були і не на ті положення контракту, так останньої версії документів у Інтернеті, звичайно, немає. Основна думка автора: якщо ЄК у процесі дослідження ринку визнає прив"язку ціни газу до ціни на нафти порушенням конкурентного законодавства ЄС, а також наявність у контрактах обов"язку "брати і платити" такими, що порушують конкуренцію, то крім скасування виставлених Газпромом санкцій за недобір газу у Нафтогазу будуть усі підстави домагатися скасування контрактної формули прив"язки ціни газу до нафти! ....тому що "судити" буде суд країни ЄС. Відповісти Цитувати Поскаржитись
Loading...
Реклама
USD 26.59
EUR 28.96
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...