У МОЗ не бачать необхідності у подальшому перебуванні Тимошенко в лікарні

18 квітня 2013 в 14:12

У МОЗ зазначають, що майже рік перебування Тимошенко у лікарні суперечить всім українським та міжнародним стандартам лікування.

Юлия Тимошенко
Юлія Тимошенко

Міністерство охорони здоров'я України заявляє про те, що необхідності у перебуванні екс-прем'єра Юлії Тимошенко у лікарні вже давно немає.

Як повідомляє прес-служба відомства, майже річний період перебування Тимошенко у лікарні суперечить всім українським та міжнародним стандартам лікування. За цей час пацієнтка отримала понад 700 реабілітаційних процедур.

"В цілому пацієнтка вже давно не вимагає активного медичного втручання, а дії, які сьогодні реалізують лікарі харківської лікарні, зводяться до проведення масажних і фізкультурних процедур", - сказано в повідомленні МОЗ.

Окрім того, у Міністерстві підкреслюють, що українські лікарі вже неодноразово констатували відсутність будь-яких перешкод для виписки Тимошенко. Проте сама екс-прем'єр категорично проти цього.

"Виключно йдучи назустріч бажанням пацієнтки, Мінохоронздоров'я не приймає ніяких активних дій щодо виписки Тимошенко з ЦКЛ. Як тільки пацієнтка висловить бажання бути виписаною, це буде зроблено", - заявляють в МОЗ.

Нагадаємо 22 лютого комісія МОЗ прийшла до висновку, що Тимошенко, яка з 9 травня 2012 року знаходиться у Центральній клінічній лікарні "Укрзалізниці", більше не потребує лікування та реабілітаційних заходів у стаціонарі.

16 квітня Державна пенітенціарна служба України звернулася до лікарів харківської центральної клінічної лікарні №5 з проханням вирішити питання необхідності подальшого перебування екс-прем'єра Юлії Тимошенко у медичній установі.

Читайте також:

Тимошенко відсторонили від світу тонованими вікнами

Тимошенко вимагає доставити її до Києва на допит Кириченка

Тимошенко продовжує грати в гру "хочу їхати на суд, але не можу", - пенітенціарна служба

Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.55
EUR 28.89
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...