Тюремні лікарі не знайшли підстав для звільнення Луценка

24 грудня 2012 в 12:49
Тюремні лікарі запевнили, що в екс-голови МВС немає захворювань, які могли б звільнити його від подальшого відбування покарання. Медики відзначають, що адвокати вигадують Луценку хвороби.
lucenko.jpg
nso.org.ua

З медичної точки зору підстави для звільнення Юрія Луценка відсутні. Про це начальник сектору охорони здоров'я управління ДПтСУ в Чернігівській області Світлана Волкова повідомила під час перерви у судовому засіданні, яке сьогодні проходить у Менській виправній колонії.

«Я хочу підкреслити, що стан здоров'я пацієнта задовільний, а такий діагноз, як цироз печінки, у нього взагалі відсутній. І знаєте, більшість із тих діагнозів, які сьогодні лунали від адвокатів, пацієнт не має і ніколи не мав. Тому я здивована тим, звідки і навіщо адвокати вигадують Луценку відсутні у нього хвороби», - сказала вона.

За словами лікаря, Ірина Луценко просила про включення до складу медичної комісії МОЗ певних рекомендованих нею фахівців.

«Всі вони, а це 5 висококваліфікованих медиків, професорів, були включені до складу комісії. І всі вони підтвердили висновки, які були зроблені раніше чернігівськими лікарями», - уточнила вона.

Начальник сектору охорони здоров'я управління ДПтС Чернігівської області також зазначила, що стан здоров'я Луценка задовільний, і він перебуває під постійним наглядом медперсоналу, повідомляє прес-служба Державної пенітенціарної служби України.

«Відсутні будь-які скарги від нього на роботу медиків колонії, зараз він отримує все призначене та рекомендоване йому медикаментозне лікування, а інформація про неотримання пацієнтом протягом 20 днів ліків взагалі не відповідає дійсності», - сказала лікар.

Вона також додала, що в Луценка не діагностовано жодного захворювання, які входять до переліку хвороб, що є підставою для подання до суду матеріалів про звільнення засудженого від подальшого відбування покарання.

«Насправді, такі проблеми зі здоров'ям, як у Луценка, має кожен другий українець», - додала вона.

Нагадаємо, Державна пенітенціарна служба України інформує, що 17 грудня, засуджений Ю.Луценко у Менській виправній колонії (№ 91) був комісійно (11 висококваліфікованих лікарів) оглянутий спеціалістами МОЗ України.

За результатами медичного огляду члени комісії констатували задовільний стан засудженого.

Після спілкування з пацієнтом лікарями була рекомендована дієтотерапія, проведення одного з лабораторних досліджень, а також відкоректований медикаментозний курс.

Раніше лікарі Чернігівської обласної лікарні, де обстежували Луценка, діагностували у нього в кишечнику поліп.

Як повідомили представники пенітенціарної служби Луценко відмовився від поліпектомії (видалення поліпа - Ред.) і був етапований у Менську колонію, адже підстав для його подальшого перебування у стаціонарі, за висновком лікарів, немає.

У той же час, дружина Луценка заявляла про наміри отримати консультацію з питань діагнозу Луценка у лікарів у Києві.

Читайте також:

Суд може достроково звільнити Юрія Луценка

Лікарі вважають, що Луценку не потрібна операція і радять сісти на дієту

Уряд готовий до кінця року виплатити Луценко 15 тисяч євро за незаконний арешт

Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.55
EUR 28.89
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...