Топ Новини

Тюремне відомство заявило, що Тимошенко знімають на відео законно

6 вересня 2012 в 09:34
У пенітенціарній службі підкреслили, що план оснащення медичної палати був затверджений відповідними посадовими особами і погоджений з керівництвом лікарні.
timoshenko_bolnitsa.jpg
president.lt

Встановлення камер відеоспостереження в приміщеннях центральної клінічної лікарні № 5 "Укрзалізниці" (Харків), де проходить лікування екс-прем'єр Юлія Тимошенко, цілком законне, заявили в Державній пенітенціарній службі України (ДПтС).

У відомстві зазначили, що три камери із шести були встановлені представниками ДПтС відповідно до вимог чинного законодавства України.

"Перед приміщенням засудженої Тимошенко у стаціонарне відділення в ЦКЛ було встановлено три відеокамери для постійного спостереження персоналу за засудженими, забезпечення заходів безпеки хворих, а також контролю дій персоналу і дій працівників охорони Качанівської установи. Обладнання приміщення відеокамерами та іншими засобами охорони і безпеки відповідає вимогам чинного законодавства", - зазначено в повідомленні.

У пенітенціарній службі підкреслили, що план оснащення медичної палати був затверджений відповідними посадовими особами і погоджений з керівництвом лікарні. Крім того в ДПтС України повідомили, що для забезпечення охорони громадського порядку було організовано несення служби працівниками органів МВС України, що також передбачає здійснення відеоспостереження за приміщеннями загального користування медичного закладу та на прилеглій території ЦКЛ № 5.

У прес-службі відомства уточнили, що встановлення окремого поста і камер відеоспостереження МВС, а також порядок несення служби і взаємодії співробітників різних відомств були узгоджені керівництвом територіальних органів ДПтС України та МВС України.

- Опозиція вимагає покарати «збоченців, які підглядають за Тимошенко»

"Таким чином, встановлення камер відеоспостереження в приміщеннях ЦКЛ "Укрзалізниці" цілком законне, і вони використовуються з метою недопущення випадків порушення законодавства, нагляду за засудженими, забезпечення заходів безпеки хворих, а також контролю дій охорони та інших осіб", - підкреслили у прес- службі ДПтС України.

У відомстві зазначили, що питання законності встановлення та використання камер відеоспостереження в установах Державної пенітенціарної служби України неодноразово перевірялося державними контролюючими та правоохоронними органами, а також міжнародними правозахисними організаціями, у тому числі Європейським Комітетом проти катувань.

"Практика застосування відеоспостереження в пенітенціарних установах і приміщеннях утримання ув'язнених передбачена національним та міжнародним законодавством", - заявили в ДПтС.

Як повідомлялося, в Об'єднаній опозиції "Батьківщина" раніше заявляли, що у пенітенціарній службі не знають, хто встановив три з шести камер відеоспостереження на дев'ятому поверсі лікарні, де проходить лікування екс-прем'єра.

Нагадаємо, Тимошенко у жовтні 2011 року була засуджена до 7 років позбавлення волі за перевищення повноважень при підписанні газових контрактів з Росією в 2009 році. З кінця грудня 2011 року вона відбуває термін у Качанівській колонії в Харкові. З травня через погіршення здоров'я Тимошенко перебуває на лікуванні у лікарні «Укрзалізниці» в Харкові.

Читайте також:

Тимошенко вимагає для себе конфіденційності

Власенко «анонсував» ще один відеоролик від влади про Тимошенко: екс-прем'єр займається фізкультурою

Влада розповсюдила фальшиве відео про Тимошенко - «Батьківщина»

Тимошенко закликала Європу вже зараз оголосити вибори в Україні нелегітимними

За матеріалами:
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.76
EUR 28.75
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...