Топ Новини

Тягнибок проти єдиного кандидата в президенти від опозиції

27 грудня 2012 в 05:18
Лідер ВО «Свобода» Олег Тягнибок переконаний, що виставляти на президентських виборах 2015 року єдиного кандидата від опозиції - небезпечно.
tyagnibok-2.jpg
Андрій Товстиженко, ZN.UA

Опозиції недостатньо буде виставити лише одного кандидата на президентських виборах. Про це Лідер ВО «Свобода» Олег Тягнибок заявив в ефірі «TBi».

«Ми можемо побачити таку картину, що у другий тур можуть увійти навіть двоє опозиційних депутатів. І таке може статися. З іншого боку, якщо така тенденція, що виходить у другий тур представник влади, президент Янукович, і будь-який кандидат від опозиції, тут вже важливо, щоб вся опозиція підтримала цього єдиного кандидата», - заявив пан Тягнибок.

При цьому він підкреслив, що участь в президентських перегонах одного кандидата від опозиції може бути небезпечною».

«Зараз ми говоримо про президентські вибори. Тут дуже важливо щоб опозиція зуміла визначитися з єдиним кандидатом у другому турі. Я думаю, що буде дуже небезпечно, якщо опозиція виставить відразу тільки одного кандидата. Виборча кампанія президентська, вона дуже довга. Сьогодні, вибачте, коли і в депутатів стріляють так просто, опозиційних ... », - зазначив політик.

Тягнибок додав, що «зараз треба обговорити, і ми готові до обговорення питань, яка була б найбільш оптимальна схема, але я б так фанатично не падав головою в той, знаєте, такий вир пропозицій, як опозиція діятиме в президентських виборах, що повинні визначити одного єдиного кандидата».

«До 15-го року ситуація все-таки буде мінятися. Ми можемо побачити таку картину, що у другий тур можуть увійти навіть двоє опозиційних депутатів. І таке може статися. З іншого боку, якщо така тенденція, що входить у другий тур представник влади, президент Янукович, і будь-який кандидат від опозиції, тут вже важливо, щоб вся опозиція підтримала цього єдиного кандидата», - уточнив він.

Як відомо, раніше "Батьківщина" оголосила про те, що єдиним кандидатом від опозиції у президенти є Юлія Тимошенко, яка зараз відбуває покарання на термін 7 років.

Читайте також:

У 2013-му році парламент буде жити очікуванням президентських виборів

Тягнибок змусить працювати всі 29 комітетів Верховної Ради

Тягнибок розказав, як привести чинну владу в свідомість

Тягнибок став особистістю року за версією журналу «Корреспондент»

 

За матеріалами: ТВі
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
2 коментаря
  • ЙОСИП 6 мая, 23:48 Громадська Організація «Майбутнє сиріт ромів Берегівщини» 90202 Україна Закарпатська обл. м.Берегово, вул. Гагаріна,4 Тел.+380994221861, +380993507767 e-mail yadavid-2012@yandex.ru pio-2011@yandex.ru ПАТ «КБ «Надра» МФО 380764 Р/Р 26001087494007 Громадська Організація «Майбутнє сиріт ромів Берегівщини» зтворена в 03.08.2012 року з метою – активного сприяння розвитку та підтримки сиріт ромів Берегівщини, для задоволення та захисту їх законних , соціальних економічних, творчих, вікових, національно-культурних, спортивних та інших спільних інтересів. В основному Громадська організація охоплює цільову групу, що мешкають в м.Берегове в гуртожитках по вул.Гагаріна та Б.Хмельницького, та окремо по інших вулицях міста та району. Наша організація має потребу в матеріальній підтримці в вигляді добровільних пожертв для виконання статутної мети від юридичних та фізичних осіб, тобто громадян, підприємств, державних та недержавних установ, національних та зарубіжних Благодійних Фо Відповісти Цитувати Поскаржитись
  • Неля 6 мая, 23:46 Доброго вечора я громадянинка України закарпатської обл. м. Берегова вул. Гагаріна-4/1, Козак Н. Й. я є " мати одиначка" багатодітна сімя з 5- дітьми. Проживаю в аварійному Гуртожитку де немає ні води ні туалетів, ні отоплення, постійно виключають світло, в кімнатах велика сирість 50% людей з туберкульозом, і різні інфекції + 20% алкоголиків проживають в гуртожитку. Прошу Вашої допомоги розяснити мені, чому я так мало получаю допомогу як мати одиначка. Питання таке до Вас чому по мінімальному получаю допомогу ане по максімальному допомогу. Прошу розяснити мені хто получає таку допомогу як мінімальна і максимальна. Скільки я не заходила до СОЦ. СОБЕС узнавати про допомогу як мати одиначка мене постійно відшивають анатомість кажуть втебе повина бути тільки мінімальна, а я прагну на максимальну так як я є багатодітна мати котра проживає в Гуртожитку без умов. Чомусь ваші закони пишуть що є максимальна допомога матері одиночка є але її в м. Берегові ніхто не получає, тоді п Відповісти Цитувати Поскаржитись
Loading...
Реклама
USD 26.59
EUR 28.96
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...