Топ Новини

Тягнибок вважає недоцільним об'єднання з "Батьківщиною" і "УДАРом"

22 січня 2013 в 13:13

Лідер "Свободи" у відповідь на заклик Тимошенко про об'єднання вказав на різницю в ідеології опозиційних партій.

Лідер парламентської фракції "Свобода" Олег Тягнибок не вважає за доцільне об'єднання трьох ідеологічно різних опозиційних партій в одну. Про це він заявив в ході прес-конференції журналістам.

"Політична партія створена для того, щоб об'єднати людей, у яких загальний світогляд. Відповідно, в даному випадку, ми, українські націоналісти, бачимо своїм завданням і перспективою дійсно співпрацювати з іншими політичними силами, з якими ми сьогодні і працюємо", - заявив Тягнибок.

"Але я не думаю, що доцільно створювати політсилу, де будуть представлені люди, у яких різні ідеології, тим більше, що ми вже переконалися в тому, що ми представники трьох партій по різному дивимося на різні аспекти нашого життя і все-таки знаходимо спільну мову, яка потім виливається в спільні дії проти режиму Януковича", - зазначив він.

- Тимошенко закликала опозицію створити єдину потужну партію

Як відомо, екс-прем'єр Юлія Тимошенко у День Соборності закликала опозиційні сили до створення єдиної партії, спрямованої на боротьбу з режимом президента Віктора Януковича.

"Ідеальний варіант - продовження об'єднавчих процесів опозиційних сил, створення єдиної партії, бо каток Партії регіонів може зупинити лише потужна опозиційна сила, яка буде мати беззаперечну підтримку суспільства", - заявила вона.

Читайте також:

"Свобода" готується до 1 січня 2014 року взяти всю владу в Україні

Симоненко вважає "Свободу" проектом Партії регіонів

 

За матеріалами: РБК-Україна
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
2 коментаря
  • assa 22 января, 21:09 Зуб даю, что оппозиционный Боливар не вынесет двоих. И лично у меня нет сомнений в том, кто- Юля или Тягнибок- переиграет другого. Вот поэтому теперь я двумя руками за Юлю. Клин клином вышибают. Свободу Юле!!! Відповісти Цитувати Поскаржитись
  • marta 22 января, 20:49 Ну, вот не надо нагнетать истерию с этим Тягнибоком. Все же прекрасно понимают, что это Юлины голоса. Что как только она выйдет на свободу, они опять за нею пойдут. Да и не только они. Много разочаровавшихся в том же Клико, да и в Януковиче тоже. Всем надоел этот бардак в стране Відповісти Цитувати Поскаржитись
Loading...
Реклама
USD 26.55
EUR 28.89
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...