Топ Новини

Турчинов прогнозує, що Януковича "змиє" потужним потоком протестів вже цієї осені

27 травня 2011 в 13:18
Екс-віце-прем'єр Олександр Турчинов бачить тільки один вихід із ситуації, що склалася в Україні - зміну влади.
web_turchinov.jpg
Андрій Товстиженко, ZN.UA

Про це повідомляє прес-служба партії "Батьківщина".

Говорячи про ситуацію у країні, він звернув увагу на доповіді міжнародних організацій, що описують "реальний стан справ із правами людини, демократією, свободою слова в Україні": «У цьому році Україну навіть виключили зі списку вільних країн. Тепер у нас частково вільна країна і щодня ситуація погіршується», - зазначив Турчинов.
 
На його думку, найбільш знаковим є те, що Україну визнали однією з найбільш корумпованих країн Європи, «при тому, що одним із гасел нової влади була «безкомпромісна боротьба з корупцією».

«Із перших днів нам розповідали, що головне досягнення Януковича - потужна стабільна влада, і дійсно, з перших днів було побудовано потужну виконавчу вертикаль, яка взагалі може існувати», - сказав О.Турчинов.

Екс-віце-прем'єр закликав людей виходити на акції протесту, щоб захищати свої інтереси і права, «бо ж за них цього ніхто не зробить».

«Переконаний, що суспільство підходить до тієї межі, коли акції протесту, як маленькі джерела, зіллються в один могутній потік, який змете тих, хто хоче знущатися над країною», - сказав він.
 
О.Турчинов висловив переконання, що це можливо вже восени цього року.

Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.73
EUR 28.60
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...