Топ Новини

Турчинов: Представники ЄС стурбовані процесами в Україні

30 серпня 2011 в 15:06
Представники Європейського Союзу стурбовані процесами і тенденціями, які відбуваються в Україні, та відсутністю реакції на більшість питань, які ставляться перед чинним керівництвом України.
tymoshenko___.jpg
Андрій Товстиженко, ZN.UA

Про це заявив перший заступник голови партії «Батьківщина» Олександр Турчинов за підсумками зустрічі членів Комітету опору диктатурі з послами всіх країн-членів ЄС, повідомляє прес-служба партії.

«Наші політичні сили об'єднує не тільки боротьба проти диктатури та тоталітаризму, який насувається на Україну, а головною темою, яка об'єднує наші партії, є європейська інтеграція. Тому у нас багато спільних тем, які ми обговорили з послами інших країн», - сказав О.Турчинов.

У свою чергу, заступник голови партії «Батьківщина», колишній віце-прем’єр-міністр Григорій Немиря заявив за результатами зустрічі, що без участі Юлії Тимошенко наступні парламентські вибори не можуть вважатися чесними і демократичними.

 «Під час зустрічі ми обговорювали те, що наступні парламентські вибори не можуть вважатися чесними, прозорими та такими, що відповідають демократичним стандартам, якщо в них не буде брати участь лідер найбільшої опозиційної партії України Юлія Тимошенко», - сказав Г.Немиря.

Він також наголосив, що під час зустрічі йшлося, що з нинішнім керівництвом України, за умов, які склалися, «не можна вести справи як завжди».

За словами Г.Немирі, усі члени Комітету опору диктатурі висловили свою зацікавленість у тому, щоб наближення України до ЄС не відбувалося за рахунок демократичних цінностей, прав людини та принципу верховенства права.

Також віце-прем'єр опозиційного уряду Борис Тарасюк повідомив, що під час зустрічі, крім судових процесів над Ю.Тимошенко та членами її команди, обговорювались події 24 серпня.

«Ми не можемо сказати наперед, яким буде рішення судилища відносно Юлії Тимошенко, Юрія Луценка, не можемо сказати, який буде вирок, але те, що вирок готується - це цілком очевидно і очевидно, що і нас - опозицію, і послів ЄС хвилює питання: якою може бути реакція ЄС в разі найнесприятливішого розвитку подій в Україні», - сказав Б.Тарасюк.

Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.55
EUR 28.89
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...