Турчинов: На суді Ющенко змінив свої покази

21 серпня 2011 в 08:41
Заступник голови партії «Батьківщина» Олександр Турчинов заявляє, що колишній президент Віктор Ющенко змінив свої покази на судовому процесі по газовій справі проти екс-прем’єра Юлії Тимошенко.

За словами О.Турчинова, раніше, під час допиту в Генпрокуратурі В.Ющенко заявив, що дійсно відкликав з Москви делегацію на чолі с тодішні керівником «Нафтогазу» Олегом Дубиною.

«Коли ви візьмете допит пана Ющенка в ГПУ, він також під час свого допиту підтвердив, що саме він відкликав делегацію («Нафтогазу»). І тоді під час допиту в ГПУ він пояснював, чому. Він сказав, що відкликав, бо не пов’язані були ціни на газ із цінами на транзит і вважав, що це неправильно, і саме тому відкликав делегацію», - розповів О.Турчинов в ефірі «Радіо Свобода» в суботу, 20 серпня.

«Тобто тільки під час судового засідання під тиском тих, хто його наймав, з ким він співпрацював і кого він фактично привів до влади, він змінив свої свідчення і почав розповідати просто нісенітниці», - наголосив О.Турчинов.

Нагадаємо, що 17 серпня під час допиту в Печерському суді в якості свідка В.Ющенко заявив: «У мене немає повноважень на відкликання делегації, відправленої урядом. Це — не моя компетенція. Я нікого не відкликав».

О.Турчинов також розповів, що сам був безпосереднім учасником тих подій і може спростувати заяви В.Ющенка. «Крім того, я можу як свідок цього процесу також підтвердити. Тому що, коли 31 грудня (2008 року) ми вважали, що вже все узгоджено і у нас підписані угоди, а 1 січня я дізнався, що Дубина повернувся в Київ і не підписав угоди, я особисто мав розмову з ним, і також від нього я почув, що він був відкликаний президентом Ющенком, він не міг відмовити Ющенку і не виконати його доручення», - сказав екс-віце-прем’єр України.

«Тобто те, що було зроблено, має під собою чіткі мотиви цього злочину. Я вважаю, що саме тоді був зроблений злочин, тому що так, Ющенко був пов’язаний з «РосУкрЕнерго». Свого часу це було і в уряді Віктора Януковича, коли він був прем’єр-міністром, і зараз в цьому уряді, який очолює Азаров, і коли президент Янукович», - сказав О.Турчинов.

За матеріалами:
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.63
EUR 29.00
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...