ЦВК зареєструвала мажоритарників від Об'єднаної опозиції

8 серпня 2012 в 15:31
Від Об'єднаної опозиції "Батьківщина" в одномандатних мажоритарних округах зареєстровано 181 кандидат в народні депутати.

Центральна виборча комісія зареєструвала 181 кандидата в народні депутати в одномандатних мажоритарних округах від Об'єднаної опозиції "Батьківщина".

Зокрема, за списком Об'єднаної опозиції "Батьківщина" у Вінницькій області, в окрузі № 13, зареєстрований кандидатом народний депутат Микола Катеринчук; в Закарпатській області, в окрузі № 70, - народний депутат Олександр Кеменяш, у Київській області, в окрузі № 91, - народний депутат Уляна Мостіпан; у Львівській області, в окрузі № 120, - редактор порталу "LB.UA" Тетяна Чорновол; у Львівській області, в окрузі № 124, - народний депутат Степан Курпіль; в Полтавській області, в окрузі № 146 , - народний депутат Віктор Таран; в Сумській області, в окрузі № 160, - народний депутат Юрій Сербін; в Тернопільській області, в окрузі № 167, - народний депутат Іван Стойко.


- Центрвиборчком зареєстрував список опозиції без Тимошенко і Луценка


У Києві від Об'єднаної опозиції "Батьківщина" в одномандатних округах зареєстровані кандидатами: № 211 - народний депутат Сергій Терьохін; № 212 - безпартійний екс-начальник Головного управління МВС України в Києві Віталій Ярема; № 213 - народний депутат Володимир Яворівський; № 214 - народний депутат Юрій Ганущак; № 216 - народний депутат Ксенія Ляпіна; № 217 - депутат Київради Олександр Бригинець; № 218 - народний депутат Володимир Ар'єв, № 219 - народний депутат Володимир Бондаренко; № 220 - народний депутат Олександр Чорноволенко; № 221 - безпартійний заступник голови благодійного фонду "Підтримки муніципальних ініціатив" Леонід Ємець; № 222 - депутат Київради безпартійний Дмитро Андріївський.

Усього ж ЦВК зареєструвала близько 1100 кандидатів по мажоритарних округах.

Раніше Центрвиборчком зареєстрував партійний список Об'єднаної опозиції «Батьківщина». При цьому члени ЦВК відмовилися реєструвати екс-прем'єр-міністра Юлію Тимошенко та екс-міністра внутрішніх справ Юрія Луценка, мотивуючи це наявністю у них судимостей.

Читайте також:

Лідери опозиції принесли 365 троянд для Тимошенко

Тимошенко не бачила остаточного списку Об'єднаної опозиції

Луценко незадоволений списками опозиції: Мало активних бійців, є небезпека «тушканізаціі»

За матеріалами: Інтерфакс-Україна
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.63
EUR 29.00
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...