ЦВК відправляє до суду всього 3% скарг за порушення у виборчій кампанії

10 жовтня 2012 в 18:35
ЦВК направляє в суд 2-3% скарг, що надходять до неї щодо перебігу виборчої кампанії. При цьому в комісії відзначили, що існує альтернативний спосіб звернення - безпосередньо до суду, і ця статистика «залишається поза увагою Центральної виборчої комісії».
CVK.JPG
ZN.UA

Центральна виборча комісія направляє в суд 2-3% скарг, що надходять до неї щодо перебігу виборчої кампанії. Про це повідомив заступник голови Центрвиборчкому Андрій Магера в ефірі 5 каналу.

"На сьогоднішній день ми можемо говорити про декілька сотень таких скарг, і безумовно, переважна більшість з них стосуються саме порушення порядку ведення передвиборної агітації", - розповів він.
 
"Якщо говорити про рішення Центральної виборчої комісії щодо подібних скарг, то ми можемо говорити про досить невеликий відсоток, який власне оскаржується в судах постановами ЦВК. Ми можемо говорити про 2-3%, це дуже невелика кількість", - додав чиновник.
 
При цьому Магера зазначив, що існує альтернативний спосіб звертання, не тільки в ЦВК, а вже безпосередньо до суду, і ця статистика «залишається поза увагою Центральної виборчої комісії».
 
Читайте також:
 
 
 
За матеріалами: Українська правда
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.55
EUR 28.89
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...