Топ Новини

ЦВК обмежив міграцію виборців межами одного округу

22 вересня 2012 в 15:06
ЦВК заборонила масове переселення виборців. У низці випадків людей змушували змінювати місце голосування, погрожуючи звільненням.
cvk.jpg
cvk.gov.ua

Центральна виборча комісія (ЦВК) запровадила більш жорсткі умови для можливості зміни виборцем місця свого голосування без зміни виборчої адреси, обмеживши таку міграцію межами одного виборчого округу. Відповідне рішення ухвалено на засіданні ЦВК у суботу, 22 вересня.

«Міграція виборців не припиняється, такі заяви про зміну місця голосування без зміни виборчої адреси стали масовими, тому Центральна виборча комісія змушена внести зміни в порядок», - сказала секретар ЦВК Тетяна Лукаш.

Згідно з рішенням ЦВК, орган ведення Державного реєстру виборців може змінити місце голосування виборця на іншу виборчу дільницю в межах одномандатного виборчого округу.

«У разі необхідності органи ведення реєстру можуть перевіряти відомості про виборця шляхом звернення до відповідного органу Міністерства внутрішніх справ України», - йдеться у рішенні.

У той же час ця норма не буде стосуватися членів окружних і дільничних виборчих комісій, які змушені змінювати своє місця голосування через необхідність працювати в виборчкомах.

Станом на 12 вересня в одномандатному виборчому окрузі № 95 (Київська область, м. Ірпінь), в якому балотується представник Партії регіонів Петро Мельник, кількість виборців вже збільшилися на 920 осіб. Люди, які зверталися із заявами про зміну місця голосування, пояснювали це тиском в Ірпінській податковій академії, яку очолює Петро Мельник.

В окрузі № 222 (Київ, Солом'янський район) висловили бажання голосувати 584 немісцевих виборців. У цьому окрузі балотуються 23 кандидати, у тому числі депутат-регіонал Максим Луцький, а також Дмитро Андрієвський (висуванець партії «Батьківщина») та Рена Назарова («УДАР»).

Читайте також:

Глава ЦВК пообіцяв припинити масову міграцію виборців

Учасники виборів назвали головні «брудні» технології виборчої кампанії-2012

Литвин далекий від осуду виборців, які через бідність беруть подачки політиків

Голова ЦВК: Кожна осудна політична сила здатна захистити результат на виборах

 

За матеріалами: УНІАН
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.55
EUR 28.89
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...