Топ Новини

ЦВК не розділив оптимізму СБУ з приводу вилучення реєстру виборців

30 листопада 2011 в 13:44
У Центральній виборчій комісії спростовують повідомлення Служби безпеки України про припинення спроби продажу нібито даних Державного реєстру виборців в повному обсязі.
cvk_DSC1515_650-430_znua.JPG
ZN.UA

Прес-служба ЦВК нагадує, що 29 листопада на офіційному сайті СБУ було розміщено повідомлення про затримання співробітниками СБУ під час спецоперації представників однієї з консалтингових компаній столиці, які нібито мали намір збути Державний реєстр виборців загальнодержавного обсягу.

"У зв'язку з цим ЦВК відзначає, що станом на 30 листопада до ЦВК не надходило жодних офіційних звернень СБУ про перевірку і з'ясування приналежності вилучених носіїв інформації до бази даних Держреєстру виборців", - заявляють у ЦВК.

"Центральна виборча комісія наголошує, що база даних Державного реєстру виборців є захищеною на найвищому рівні, у тому числі з урахуванням світових стандартів безпеки, а комплексна система захисту інформації виключає можливість несанкціонованого втручання або копіювання будь-якої частини даних", - йдеться у повідомленні.

ЦВК також звернув увагу на те, що комісія у взаємодії з Державною службою спеціального зв'язку та захисту інформації України забезпечує захист Держреєстру відповідно до вимог законодавства.

"Жодного випадку стороннього втручання у функціонування Реєстру, включаючи незаконне копіювання бази даних або її частини, не мало місця", - підкреслили у ЦВК.

"З урахуванням численних згадок у ЗМІ повідомлення прес-центру СБУ, що, по суті, вказує на нібито вразливість Державного реєстру виборців, Центральна виборча комісія зазначає, що подібні повідомлення знижують довіру громадян до інформаційних систем, захист яких гарантується державою, і фактично дискредитують роботу відповідних державних органів, і закликає ретельно перевіряти інформацію перед її оприлюдненням", - йдеться в повідомленні ЦВК.

 

За матеріалами: Інтерфакс-Україна
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.73
EUR 28.60
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...