Топ Новини

Центрвиборчком ухвалить рішення щодо Тимошенко і Луценка після надходження документів

30 липня 2012 в 11:56
У ЦВК відзначили, що інформація про висунення Тимошенко і Луценка є неофіційною, оскільки документи до ЦВК ще не надійшли. Рішення пообіцяли прийняти відповідно до вимог закону.

У Центральній виборчій комісії поки не коментують включення засуджених екс-прем'єра Юлії Тимошенко і екс-глави МВС Юрія Луценка у партійний список Об'єднаної опозиції "Батьківщина". Про це повідомив заступник голови ЦВК Андрій Магера.

"Інформація є неофіційною, документи до ЦВК ще не надходили. Надійдуть документи - вивчимо ситуацію, і тоді будемо приймати рішення відповідно до вимог закону", - сказав Магера.

- Тимошенко очолила партійний список Об'єднаної опозиції

Коментуючи той факт, що Об'єднана опозиція висунула кандидатів-мажоритарників єдиним списком, а не голосувала за кожну кандидатуру окремо, він зазначив, що питання про порядок висунення кандидатів на партійному з'їзді регулюється статутом партії.

"Закон на сьогоднішній день регулює питання проведення з'їздів щодо висування кандидатів і це питання повністю віддане на відкуп партійним статутом... Яким чином партія голосує - за списком в цілому або окремо за кожного кандидата - це питання виключно статуту партії", - підкреслив заступник голови ЦВК .

- В Україні стартувала парламентська виборча кампанія

При цьому заголовок ЦВК повідомив, що ніхто з членів комісії на з'їзді «Батьківщини» не був присутній, нагадавши, що, на відміну від діючого на попередніх виборах закону, чинний закон не передбачає повідомлення ЦВК партіями про проведення з'їзду. Закон також не передбачає необхідності присутності членів Центрвиборчкому на партійному з'їзді, де відбувається висування кандидатів у народні депутати.

Зазначимо, що вранці 30 липня Об'єднана опозиція «Батьківщина» затвердила партійний і мажоритарний списки кандидатів на парламентських виборах. Першим номером у списку йде екс-прем'єр України, лідер партії «Батьківщина» Юлія Тимошенко, другим у партійному списку йде голова ради Об'єднаної опозиції Арсеній Яценюк, третім — лідер партії «Громадянська позиція» Анатолій Гриценко, четвертим — керівник центрального виборчого штабу Об'єднаної опозиції Олександр Турчинов, п'ятим — екс-глава МВС України Юрій Луценко.

Читайте також:

Тимошенко очолила партійний список Об'єднаної опозиції

В Україні стартувала парламентська виборча кампанія

Об'єднана опозиція і «Свобода» поділили мажоритарні округи

Об'єднана опозиція розраховує на 90 місць в парламенті за партійним списком

 

За матеріалами: Інтерфакс-Україна
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.76
EUR 28.75
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...