Топ Новини

Три чверті мешканців Івано-Франківської області хотіли б обирати губернатора

17 серпня 2011 в 08:16
Три чверті (74%) мешканців Івано Франківської області підтримують ініціативу обирати голову обласної державної адміністрації на виборах, не підтримують лише 13%. Про це свідчать дані опитування, здійсненого Соціологічною групою «Рейтинг».

При цьому прикарпатці вважають, що виконавча влада в області має значно більше повноважень, ніж місцеве самоврядування. Лише 17% вважають, що місцеве самоврядування має більше повноважень для вирішення соціально-економічних проблем в області, одночасно 28% опитаних уважають, що найбільше повноважень має центральна й 31% - місцева виконавча влада. Крім того, 6% вважають, що всі гілки влади мають однакові повноваження, 19% - не визначилися або не розуміють питання.

Разом з тим, більшість опитаних (60%) переконані, що більше повноважень для вирішення соціально-економічних проблем у регіоні варто мати саме місцевому самоврядуванню. Лише 4% вважають, що найбільше повноважень варто мати центральній і 20% - місцевій виконавчій владі. При цьому останні позиції найбільше підтримали саме в обласному центрі.

Відповідно довіряють органам місцевого самоврядування значно більше (40%), ніж органам центральної (2%) та місцевої виконавчої влади (9%). Разом з тим 13% опитаних довіряють усім гілкам влади однаково, а 19% - не довіряють владі й знову ж таки переважно в обласному центрі.

Опитування здійснила група «Рейтинг» 24 червня - 7 липня 2011 року. Аудиторія дослідження: населення Івано-Франківської області віком від 18 років і старше. Вибіркова сукупність: 1600 респондентів, зокрема 600 обласний центр. Метод дослідження: особисте формалізоване інтерв'ю згідно з опитувальником (face to face). Помилка репрезентативності дослідження: для значень близьких до 50% похибка становить не більше 2,8%, для значень близьких до 30% - не більше 2,4%, для значень близьких до 10% - не більше 1,7%.

Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.73
EUR 28.60
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...