Топ Новини

Третина українців на вибори не підуть, але чому - не знають

12 квітня 2012 в 12:37
Значна частина українців не збирається голосувати на парламентських виборах. При цьому половина з них не змогли відповісти, з чим це може бути пов'язано.
vibori.jpg
economicus.blogas.lt

Третина (34%) жителів України поки не збираються брати участь у парламентських виборах або поки не визначилися з цього питання. Про це свідчать дані соцопитування, проведеного донецькою компанією Research & Branding Group.

При цьому половина з них взагалі не знають, чому не підуть на вибори: 33% не змогли відповісти, а 17% респондентів на питання про причину обрали варіант «немає таких причин».

Ще 27% на відкрите питання соціологів відповіли, що причиною є «недовіра до кандидатів», а 10% - «відсутність гідних кандидатів».

Близько половини (47%) респондентів, які не збираються брати участь в голосуванні або ще не визначилися зі своїм вибором, на сьогоднішній день стверджують, що не змінять своєї думки, тоді як кожен п'ятий з них (18%) допускає можливість того, що все- таки проголосує і за одну з партій, і за кандидата-мажоритарника, 7% - можливо проголосують за одного з кандидатів-мажоритарників, а 4% - можливо проголосують за одну з партій.

Читайте також:

Комітет опору диктатурі відкликав голоси опозиції за закон про вибори

В абсолютній чесності майбутніх виборів впевнені лише 6% українців


Кожен десятий українець схвалює підкуп на виборах, а чверть ставляться з розумінням


В Україні не залишилося регіонів, де довіряють Януковичу

Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.55
EUR 28.89
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...