Топ Новини

Третина українців на виборах проголосують за мажоритарників від партій, які вони підтримують

11 вересня 2012 в 12:07
Соціологічні дослідження показують, що для виборців головними є пропозиції кандидата щодо вирішення проблем в населеному пункті, а не партійна приналежність.

34,5% українців мають намір проголосувати за кандидатів-мажоритарників, які представляють партії, за які вони будуть голосувати на парламентських виборах. Про це свідчать результати опитування фонду «Демократичні ініціативи».

Респондентів запитали, чи віддадуть вони свій голос у мажоритарному окрузі за представника цієї ж партії, за яку вони будуть голосувати за партійним списком. Крім цього 24,5% відповіли, що їхня підтримка кандидатів у мажоритарних округах буде залежати від конкретних особистостей, хоча їхню партійну приналежність вони мають намір враховувати.

20,3% опитаних зазначили, що голосування за конкретного депутата і за партію - це різні речі і 20,7% - не змогли відповісти.

Крім того, їх запитали, що для них буде мати значення при виборі депутата. 46,6% відзначили, що головне для них - пропозиції кандидата щодо вирішення проблем в населеному пункті, 36,3% - його можливості в майбутньому вирішувати проблеми округу, 32,2% - досвід попередньої діяльності кандидата - чи був він успішний, 30, 7% - чесність.

Опитування проводилося з 10 по 15 серпня, в його рамках було опитано 2009 осіб старше 18 років, що мешкають в усіх областях України. Статистична похибка вибірки не перевищує 2,3%.

Вибори Ради відбудуться 28 жовтня. Вони проходитимуть за змішаною пропорційно-мажоритарною системою - 225 депутатів обираються за списками політичних партій (бар'єр для проходження в Раду - 5%), ще 225 - за мажоритарними округами.

Читайте також:

Українські поп-зірки за 10-20 тис. дол готові заспівати за будь-якого кандидата навіть у дворі

Україна готова довірити екзит-поли на виборах іноземним соціологам

В опозиції стверджують, що в Києві у продажних виборців забирають квартири

За матеріалами:
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.59
EUR 28.96
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...