Transparency: Концентрація влади в одних руках згубно впливає на Україну

28 червня 2011 в 09:51
Концентрація влади в одних руках згубно впливає на Україну. Про це заявив глава контактної групи в Україні Transparency International Олексій Хмара.

«В цілому погано те, що вся влада зосереджена в руках однієї людини, чим порушено баланс влади у державі. Ми всі знаємо, як його звуть. А якщо раптом ця людина в один прекрасний ранок встане не з тієї ноги? Погано буде всім, тому що у країні тотальна корупція, країна має менше трьох балів з 10 можливих за оцінками Transparency International», - заявив О.Хмара в інтерв'ю ЛІГАБізнесІнформ.
 

За його словами, це означає, що будь-яка публічна дія в Україні супроводжується хабарами, відкатами та іншими корупційними проявами. «Іншими словами, садити можна кожного», - вважає О.Хмара.

«Не можна сказати, що в Україні всі наглухо корумповані чиновники. Серед них є порядні люди, але вони змушені жити за правилами корупції», - зазначив він.

При цьому, на думку О.Хмари, в цілому антикорупційний закон відповідає європейським, «тому що вони, по суті, шаблони, які будь-яка країна на себе може приміряти, доповнивши якимись речами».

При цьому він додав, що важливо розуміти, що «в Україні сьогодні немає жодного документа, який враховував би по максимуму мінімальні стандарти Ради Європи або Європейського Союзу. Тобто ми не можемо у себе реалізувати навіть мінімальні їхні стандарти».

За матеріалами: ЛІГАБізнесінформ
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.67
EUR 28.94
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...