Томенко заявив, що список опозиції «не до кінця справедливий»

3 серпня 2012 в 15:13
Віце-спікер визнав, що в об'єднаної опозиції є кандидати, які не є ідеальними для проходження на мажоритарних округах. Але, зазначив він, незважаючи на деякі дискусійні прізвища в списках Об'єднаної опозиції цілком очевидним є той факт, що ці списки формували партії, що складають об'єднання.
Tomenko-2_web.jpg
Андрій Товстиженко, ZN.UA

Заступник голови Верховної Ради України, один з лідерів об'єднаної опозиції "Батьківщина" Микола Томенко вважає, що список Об'єднаної опозиції не до кінця справедливий, але цілком достатній, щоб перемогти на виборах.

Аналізуючи історію з формуванням і оприлюдненням списків учасників виборчої кампанії, Томенко зазначив, що чітко простежується тенденція, яка відрізняє опозицію від провладних політичних сил. Віце-спікер нагадав, що об'єднана опозиція «Батьківщина» оприлюднила свій список відразу ж на з'їзді і розмістила його на партійному сайті, щоб кожен охочий міг з ним ознайомитися.

Водночас, зазначив Томенко, Партія регіонів і близькі до неї політичні сили, незважаючи на проведення з'їздів, ще й досі не оприлюднили списки. У випадку Партії регіонів - це список по мажоритарних округах, щодо партії «Україна - Вперед!» - весь список крім першої десятки залишається загадкою.

За словами Томенка, списки регіоналів і близьких до них політичних сил сьогодні формує Адміністрація Президента, яка досі не може остаточно визначитися, кого ж делегувати на виборчу кампанію.

- «Батьківщина» спростувала чутки про бунт у рядах опозиції через виборчий список

На думку віце-спікера, сьогодні виникла парадоксальна ситуація, коли з'їзди проводяться для телевізійної картинки, а списки продовжують формуватися в кабінетах влади. «Тому, незважаючи на деякі дискусійні прізвища в списках об'єднаної опозиції «Батьківщина», цілком очевидним є той факт, що ці списки формували партії, що складають об'єднання. Щодо влади та близьких до неї політичних структур, списки формувалися високопоставленими посадовими особами та чиновниками на місцях, де навіть відомі партійці і самі кандидати в депутати в мажоритарних округах ще й досі, після проведення з'їздів, не знають, затвердили їх чи ні» , - заявив Томенко, якого процитував персональний сайт.

Він визнав, що в об'єднаної опозиції є кандидати, які не є ідеальними для проходження на мажоритарних округах. Він поінформував, що в такому випадку буде ініціювати обговорення ситуації в цих проблемних округах і приймати рішення напередодні дня голосування, виходячи з послужного списку політика, а також виходячи з його шансів перемогти. Зокрема, Томенко розповів, що він особисто підтримує Тараса Стецьківа на 117-му окрузі міста Львова, вважаючи, що завдяки його успішній політичній діяльності він має всі шанси перемогти.

Читайте також:

Завдання-максимум для Об'єднаної опозиції - 300 депутатських мандатів

Об'єднана опозиція випереджає Партію регіонів на виборах, - опитування

Кандидати від Об'єднаної опозиції публічно присягнуть, що не стануть «тушками»

У Донецьку проти опозиційного кандидата в депутати порушили другу кримінальну справу

 

Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.63
EUR 29.00
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...