Топ Новини

Томенко: Янукович не довіряє своїй команді

14 листопада 2011 в 07:32
Останні кадрові зміни потрібно оцінювати як недовіру президента України до власної команди. Про це заявив один із лідерів партії «Батьківщина» Микола Томенко, повідомляє прес-служба партії.

За його словами першим наслідком збільшення недовіри до влади є те, що президент і уряд втратили близько 50% схвалення їхньої діяльності за останні півтора року.

Політик переконаний, що, як наслідок цього, президент продемонстрував недовіру до своєї команди: незважаючи на неодноразові анонси кадрових змін в уряді, які, зокрема, озвучував голова АП Сергій Льовочкін, президент не пішов на такі зміни, а замість цього змінив керівників серйозних фінансових і правоохоронних інститутів на представників своєї вузької своєрідної сімейної команди.

Такий крок президента - це «як мінімум потрійне приниження: приниження за партійною ознакою для Партії регіонів; приниження для її союзників з парламентської більшості, на яких падає не дуже приємна оцінка, як на союзників, що відповідають за непопулярні рішення і третє - невдоволення регіональних еліт, бо виходить, що областями або напрямками можуть керувати лише вихідці з одного донецького регіону», - сказав М.Томенко.

Він зазначив, що можна погодитися з експертами, які сьогодні говорять, що президент посилив свій вплив щодо фінансових, правоохоронних та інших ресурсів, натомість він продовжує втрачати вплив і вплив як у суспільстві, так і всередині власної команди.

Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.73
EUR 28.60
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...